Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İnterjet

hekir

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar indoor makina lazım

roll-up, örümcek stand, poster, afiş, canvas basıcam, aynı zamanda araç kaplama cam sticer da yapmak istiyorum. bunların hepsini aynı makinayla çözmek istiyorum, makinanın eni en az 1.5 mt olmalı, daha küçük kurtarmıyor

kafamda hp Z6200 var fakat maliyeti çok yüksek, kafam karıştı ne almalıyım, yapacağım işler için.

interjet veya hp bu makinaları alan kullanan. servis vs. memnun kalanlar veya kalmayanlar var mı.

yardımcı olursanız sevinirim.

Benzer konular Forum Tarih
S Dijital makineler 0 828

Benzer konular

enstantane53

🌟Usta Tasarımcı🌟
aynı işleri yapıyoruz hocam hemen hemen...
ilk başta HP Z6100'üm vardı 3 ay kullandım geri verdim, geri vermemin nedeni maliyetin yüksek olması, 5 dolardan aşağıya bir türlü düşmüyor, dolum kullanınca düşüyor 5 TLye felan ama o zamanda boya kaliteli olmuyor ve çiziliyor, soluyor vs... o bahsettiğin araç kaplama işini yapamazsın yani, rolup afiş felan yapılır yinede... bu Z6100ü geri verdikten sonra Ecosolvent makine aldım, hem çok az kokulu, hemde 1440 dpi, HPler gibi kaliteli baskı yapıyor ve boya maliyetim 1 doları geçmiyor asla.
2E dijital'den epson dx5 kafalı makine aldım, tamamen sorunsuz, 6 aydır kullanıyorum bu makineyi Allaha şükür diyorum, boya olarakta solma olayı 1.5 sene diyebilirim, araç kaplama için üzerine bide laminasyon atarsa 3 sene garanti gider. çözünürlük desen fotoğraf gibi... canvas rolup afiş hepsini yapıyorum tek makine ile.

hekir

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkür ederim, cevap için peki makine fiyatları nasıl tahmini bir bilgi verebilirmisiniz. en en az 1.5 metre gibi olmalı benim alacağım makinemin. bu arada 1 dolar maliyet çok iyi

ssoysever

🏅Acemi Tasarımcı🏅
interjet kullanan var mı

interjet son dönemde yükseliş gösteren makinelerden biri. özellikleri ve ödeme koşulları ile Türkiye pazaarında yükselişte. o nedenle interdijital ile irtibat kurarsanız daha doğru bir yaklaşım ve sonuç elde edersiniz. iyi çalışmalar.

ssoysever

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ayrıca baskı maliyetinin çok düşük olduğunu(1 dolardan az) söyleyebilirim.

ssoysever

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ayrıca aynı emsal ya da pigmentteki makineleri kullanıcılara çok daha uygun fiyatlarla verebilmek de önemli. bunun sebebi makineyi uygun fiyatta Türkiye'ye getirebilmek de yatıyor bence. interdijital son dönemin yıldızı parlamış ve kendisini ispat etmiş firmasıdır.

hekir

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Satıcıdan değil kullanıcılardan gelecek cevaplar beni memnun edecektir. Teşekkür ederim.

enstantane53

🌟Usta Tasarımcı🌟
teşekkür ederim, cevap için peki makine fiyatları nasıl tahmini bir bilgi verebilirmisiniz. en en az 1.5 metre gibi olmalı benim alacağım makinemin. bu arada 1 dolar maliyet çok iyi

hocam, makine fiyatı için bişey diyemiycem satıcı değilim çünkü, 5-6 aydır bu makineyi kullanıyorum... 160'lıkları var o makinelerin, bende 210'luğu var... 160'lıklar için çok iyi fiyat veriyolar diye biliyorum.. Benim bu makineyi aldığım yer daha önce aynı makine serisinden 30 küsür tane satmıştı ben aldığımda, şimdi ise 70'in üzerinde satışı var.. google'ye yazıp o firmaya ulaşabilirsin... Sorunsuz, kazıklanmadan makine sahibi olman yolunda yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :) sonuçta biz ve bizi gibilerin bilgilendirme araştırma yapması adına forumlar önemli... kullanıcılar kullanıcılara destek olmalı...

Erkan DERYA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.istanbulreklam.com
Epson DX serisi baskı makineleri için sizlere yardımcı olabiliriz...
Eco solvent yada sublimation baskılara uygun 180 cm baskı makinelerimiz mevcuttur...

İstanbulreklam Ürünleri

burdurbucak

🌱Yeni Üye🌱
,,

Mrb Hekir,
Ben Burdur Bucak reklamdan yazıyorum,seni iyi anlıyorum benimde çok tereddütlerim vardı.Ama karşımdaki satış elemanları öğretmen olunca güvenmiştim.Sonra Geçen ay 1.9m epson kafalı dx5 İnter-jet model makina aldım.Zamanında erken teslimatı ve verilen sözlerinin tutulmasıyla güven veren bir firma.Sanırım çektikleri videoyuda buraya eklemişler.Makine olarakda tavsiye ederim baskısı/fiyat performansı ile değerlendirebilir.Googla burdur reklam yazıldığında telefon çıkmaktadır. arayan kişilere yardımcı olurum.

espiyelireklam

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba Ben Giresun espiyeden Yusuf.İnterjet epson dx5 kullanıcısıyım,Makina kaliteli,fiyatıda çok uygun,Baskı maliyeti çok düşük,ne zaman boya aldığımı hatırlayamıyorum. hiç düşünme al,önümüzde seçim var.Makina muadillerine göre çok iyi, tek kusuru 160cm baskı alanıydı,yeni modellerinde onuda 2mt çıkarmışlar.

ysns

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.2eteknoloji.com

merhabalar....
******************... enstantane53 bizim müşterimizdir ve kendisinin yazdığı gibi 6 aydır sorunsuz çalışıyor.. eğer googledan bizi aratırsanız şu an 160 180 210 ve 250 ebatlarında ki kampanyalı fiyatlarımızı bildirebilirim...

kolay gelsin

Moderatör tarafında düzenlendi:

hekir

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar mesajlar için teşekkür ederim, HP Designjet Z6200 almaya karar verdik, maliyeti yüksek olsun. kaliteli olsun. 1x2 roll-up yapıp 85 Tl ye satan var, baskı inanılmaz kötü ben kimseye böyle bir hizmet vermek istemiyorum.

Cam gibi basan canon + HP 150 TL, ye satıyor. (bende 150 TL+KDV ye yaptırıyordum)

İndoor makina alacağız kararımız o yönde.

Bu arada interjet firması bana kesinlikle güven vermedi, sahibinden.com sitesinde devamlı ürünün fiyatı düştü diye mail geliyor, fiyatı düşen birşey yok bu ucuz hareketler beni soğuttu, kimse kusura bakmasın böyle iş olmaz. İnterjet'i övenlere bakıyoruz hepsinin üyelik tarihi yeni, herneyse yolları açık olsun ama ben yokum.

Herkese tekrar teşekkür ederim.

hdbaski

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar mesajlar için teşekkür ederim, HP Designjet Z6200 almaya karar verdik, maliyeti yüksek olsun. kaliteli olsun. 1x2 roll-up yapıp 85 Tl ye satan var, baskı inanılmaz kötü ben kimseye böyle bir hizmet vermek istemiyorum.

Cam gibi basan canon + HP 150 TL, ye satıyor. (bende 150 TL+KDV ye yaptırıyordum)

İndoor makina alacağız kararımız o yönde.

Bu arada interjet firması bana kesinlikle güven vermedi, sahibinden.com sitesinde devamlı ürünün fiyatı düştü diye mail geliyor, fiyatı düşen birşey yok bu ucuz hareketler beni soğuttu, kimse kusura bakmasın böyle iş olmaz. İnterjet'i övenlere bakıyoruz hepsinin üyelik tarihi yeni, herneyse yolları açık olsun ama ben yokum.

Herkese tekrar teşekkür ederim.

Elbetteki her marka ve model makine alabilirsiniz.Makinanızı iyi günlerde de kullanın,ama gelip yerimizi görmeden,makineyi görmeden,makine refaranslarımızı görmeden böyle yorum yapmanız doğru değil.Türkiye ve kıbrıs geneli 40ın üzerinde eco solvent epson dx5 makine çalışır vaziyettedir.Ayrıca konu amacına ulaşmışsa Lütfen konuyu kapatınız.

corneas

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Mrb Hekir,
Ben Burdur Bucak reklamdan yazıyorum,seni iyi anlıyorum benimde çok tereddütlerim vardı.Ama karşımdaki satış elemanları öğretmen olunca güvenmiştim.Sonra Geçen ay 1.9m epson kafalı dx5 İnter-jet model makina aldım.Zamanında erken teslimatı ve verilen sözlerinin tutulmasıyla güven veren bir firma.Sanırım çektikleri videoyuda buraya eklemişler.Makine olarakda tavsiye ederim baskısı/fiyat performansı ile değerlendirebilir.Googla burdur reklam yazıldığında telefon çıkmaktadır. arayan kişilere yardımcı olurum.

bu mesajı yazan bir satıcı, bilginize, kullanıcı gibi yorum yapıyor fakat sadece makine satmaya çalışan biri.

hdbaski

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

Moderatör tarafında düzenlendi:

burdurbucak

🌱Yeni Üye🌱
bu mesajı yazan bir satıcı, bilginize, kullanıcı gibi yorum yapıyor fakat sadece makine satmaya çalışan biri.

Burdur bucakta reklamcıyım,bucakta zaten 2 tane reklamcı var,Adnan dedinmi beni tanıyan bilir.Sen yardım istedin ben yazdım.İstersen iletişim bilgilerimi veririm.

hdbaski

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bilgilendirme

bucakta makine satışını uçak kargo yoluyla gerçekleştirdik. Öncelikle diğer firmadaki adı yasin olan arkadaş bilmediğin bir konuda yorum yapman yanlış. Bu kullanıcı makine satış sözleşmesinin hükümlerini yerine getirmediği gibi, ayrıca asılsız iddialar peşindedir. Makine kurulumunu yaptık kendisine mürekkebi kdv dahil sunduğumuz fiyat 85 dolar değil 140 liradır. Yine de almayabilir ancak bizim önereceğimiz boyayı kullanması noktasında yazılı ve sözlü uyardık. Makineyi kendim kuracağım diye makineye zarar verdi. söylediği gibi bizi aramadı ve çözüm istemedi. biz ulaştığımızda ise konuyu kendisinin çözeceğini söyledi. Şimdi de dolandırıcılıktan bahsediyor ki, bunu da hukuki zemine taşıyacağız. Bir firma makinesi çalışsın istemez mi...elbette ister. ama makine satışı ve diğer hizmetler karşılıklı iletişim içinde gerçekleşir. Her şeyi ben bilirim, ben yaparım diyen ve bu noktada inat eden birine zorla birşey yaptıramazsınız. Üç kuruş ucuza alınan boyanın ortaya çıkardığı sonuçlardır. Biz oraya gittiğimizde boya almayan bir müşteriye ne yapabilirsiniz. Bir çay söylemekten aciz birine ne diyebilirsiniz. Bundan sonrası firma olarak adli süreçte devam edecektir. Hukuki haklarımızı ve firma itibarımızı bilgisiz insanların elinde oyuncak yapamayız.
Bu satış sırasında yaşadığımız zorlukları biz biliriz. O nedenle olayla ilgisi olmayan ve bel altı vurmaya çalışanlara da cevabımızı en kısa zamanda vereceğiz

ysns

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.2eteknoloji.com
hd baskı....
sanırım gergin bir şekilde okudun yazdıklarımı...
eğer bir daha sakin bir şekilde okursanız... orada yaşanan tatsızlıklar için üzüldüğümüzü söyledim ki hala da aynı görüşteyim... dikkatli okursan her ne kadar rakip olsak da diye tevazu da göstermişim... ama sanırım biz sizinle aynı kulvarlarda değiliz...
durum şudur ki orada bir sıkıntı var ve ben bu sıkıntıya her iki taraf için üzüldüğümü bildirmişim .YORUM YAPMAMIŞIM...
ve yol göstermişim... eğer davanızda haklı iseniz zaten bizim ile irtibata geçerek yardımcı olmamamızı dilersiniz...
SEVGİLER....

Yasin ŞENTÜRK...