Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İstanbul' un Fethi - Afiş Çalışması

FurkanGokkaya1

🌱Yeni Üye🌱
Ümraniye Anadolu Lisesi' nde yapılan İstanbul'un Fethi törenleri ile ilgili tasarlanan afiştir. Normalde MEB ve Okul Logosunun arasındaki boşlukta etkinlik yer ve tarih bilgisi yer almaktadır.

feth.png

Saygılar

Benzer konular

mordecai

🌱Yeni Üye🌱
guzel olmus.
siluet ozellikle basarılı bence. ama o tablolar alipslerin icinde cok kaba durmus

paintmaker

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yazı renginden dolayı çok sönük kalmış, okumakta zorluk çekiliyor. bunun dışında güzel, eline sağlık

Soner DİLEK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sonerdilek.net
Söylenildiği gibi zeminle üst taraftaki yazı birbirine çok yaklaşmış yani zemin yazıyı yutmuş ve okunmakta zorluk çekiliyor..alttaki yeni istanbul silüetiyle üst taraftaki resimler daha güzel harmanlanabilirdi bagımsız olmaları afişte vermek istediğin tarihi doku duygusunu vermedi bana..Emeğine sağlık

By Efsane

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.barrierproductions.com
afişin altında olan o galata kulesi filan olan kısımın yanında 2 adet gök delen gibi bina var afişin konusuyla uyuşmamış bence onu silersen daha iyi olucanı düşünüyorum

vedfux

🌟Usta Tasarımcı🌟
emeğine sağlık, ama arkadaşların yazdığı gibi yazılar çok sönük kalmış tarih yazmış bir fetih daha canlı yazı olması ve tarihi yansıtması lazım..:)) kolaygelsin

OguzOzaslan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çalışmayı görüntüliyemiyorum...