Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Psd Kolleksiyonum 2011

mehmettutgun

🌱Yeni Üye🌱
çok güzel bir paylaşım, emeğinize sağlık ama linkler kırılmış :( yardımcı olabilir misiniz ??

rüvü*

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
paylaşım çok güzel teşekkürler ama arkadaşım bunları indiremiyorum neden.anladığım kadarıyla siliyorsunuzu... madem siliceksiniz niye yüklüyorsunuz konu yapıyorsunuz......olmuyor ama üzücü

mehmettutgun

🌱Yeni Üye🌱
paylaşım çok güzel teşekkürler ama arkadaşım bunları indiremiyorum neden.anladığım kadarıyla siliyorsunuzu... madem siliceksiniz niye yüklüyorsunuz konu yapıyorsunuz......olmuyor ama üzücü

eleştiri yapmadan önce ön yargılı olmayın bence.. değerli arkadaşımızın sitede bir çok değerli paylaşımı var ve bir çok kişiden övgüler almış.. dosyaları arkaşımız silmemiş.. yükleme yaptığı site olan filesonic yanlış hatırlamıyorsam 23 ocak tarihinde illegal paylaşımlarından dolayı indirmeye kapatıldı.. arkadaşla ilgisi yok.. inşallah değerli paylaşımlarını farklı dosya yükleme sitelerinden yapacaktır yine.. o yönde bir mesaj yazacağım zaten şimdi..

mehmettutgun

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba Candaş Bey.. Çok değerli paylaşımlarınızı maalesef geç kalarak bugün fark ettim.. Paylaşımlarınızda dikkat ettiğim husus, dosyaları filesonic'e yüklemiş olmanız ama yine üzülerek söylüyorum ki filesonic artık sadece yükleyenlerin kendi yüklediklerini indirmelerine izin veriyor sadece.. Dolayısıyla sizin paylaşımlarınızı indiremiyoruz :( Bu değerli paylaşımlarınızı rapidshare veya hotfile'a yüklemeniz mümkün müdür ?? Gerekirse şifre alıp vereyim size.. :)

Torrent sitelerinden ve torrent üzerinden paylaşımdan haberdar iseniz bir torrent paylaşım sitesinde yöneticiyim, bu site üzerinden paylaşım yapar mısınız ?? Elinizdeki değerli kaynaklara ulaşmak istiyorum.. Ben de sizin gibi eğitimciyim, bilgisayar öğretmenliği yapıyorum.. DVD şeklinde kargo ile gönderme imkanınız olursa o şekilde de olabilir..

Kısaca; bunlara ulaşmam gerek.. Mesajıma cevap vereceğinizi ümit ederek, iyi günler dileklerimi sunuyorum.. Hoşçakalın, iyi çalışmalar..