Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Roland digital baskı makineleri Destek.

kapiro

🌱Yeni Üye🌱
slm mrhba..pnc 960 plotterm var.150cmden uzun kesmioo.ltfen yardımcı olablrmsnz?

zlatka

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.plotterservis.com
kullandıgın programın ayarlarındandır rolandlar 25mt. acıktır.

Merhaba Arkadaşlar.

Roland Digital baskı makinesi sp540i Bas/Kes Sıfır Modelinde kampanya yapıldı.
Kdv Dahil. 31,750 tl.
ilgilenen arkadaşların bilgisine.

Merhaba Arkadaşlar.

Roland Digital ve plotter Anakart Tamiri yapılır.

cihan44

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kardeşim selamlar pnc 960 m var.kesimde yazının sonuna doğru sürekli 3 mm kadar yazıyı aşağı kaydırıyor tekerlekten sanıyorum ama ....sizce nedendir

zlatka

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.plotterservis.com
mrb. makine malzemeyi sürekli ileri geri keserken kaydırabilir. tekerden yada tekerin altındaki milden kaynaklanabilir. daha kesin konusmak için makineyi görmek lazım.

Mrb. Arkadaşlar
2. El Roland sp540 baskes makine arıyorum.
Satan arkadaşlar varsa benimle irtibata gecsinler.

mehmt89

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar Roland 740 bendede var benimki zeminde olmadığı halde mavi kafadan boya atıyor kafayı değiştirdim,kartı değiştirdim.sorunu çözemedim. bu konuda tavsiye edeceğiniz servis varmı

osman1573

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.nazartabela.com
merhaba bendede eski model roland kesim var 95 de çalışıyor sigmette bunu XP ye nasıl
ayarlayacağız. şimdiden eşekkürler..:)

zlatka

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.plotterservis.com
mrb. programla alakalı xp altında corelden direk kesim yapabilirsin. kullandıgın program xpde calısmaz.

yıldızreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.reklammalzemeleri.com
Arkadaşlar herkese merhaba ROLAND içanadolu bölge bayisiyiz yetkili servisler ve Alafanorm varken neden macera arıyorsunuz . Boya ve her türlü sorunlarınız ve makine alımları için bizi arayabilirsiniz
Reklam Malzemeleri iletişim bilgileri burda mevcut

zlatka

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.plotterservis.com
mrb. Arkadaşlar.
Roland Plotter ve Digial baskı makinelerinin tüm modellerinin yedek parçalarını uygun fiyatlı temin edebilirim. ihtiyacı olan arkadaşlar bana ulaşsın.

tanerb

🌱Yeni Üye🌱
merhaba,
konudan biraz farkli olarak roland ve mimaki marka makina hakkinda kullanicilarin fikirlerini ogrenmek isterdim.
roland xc 540 baskes ile mimaki cjc30/160 arasinda fiyati malum mimaki daha pahali ve kaliteli oldugu soyleniyor.
pyasadada agirlikli kullanici roland. ikisi arasinda temelde ne farklar vardir.
karar vermemize yardimci olacak arkadaslarin gorusleri icin simdiden tesekkurler

zlatka

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.plotterservis.com
mrb.

Roland kendini çok sık yeniliyen bir firma, ürün gurubu çok geniş ve fiyat olarak çok makul.
çok kısa anlatayım detaya girmeden Roland kullanımı daha basit ve teknik destek alabileceğiniz firma sayısı ve teknik personel olarak bu makinelerden anlayan çok insan var hiç bir şekilde çözümsüz kalmassınız. Boya fiyatları ve yedek parça fiyatlarıda çok uygun.
baskı kalitesine gelincede baskı kalitesi aynı değişen birşey yok iki makinede aynı kafayı kullanıyor. Rolandda yeni çıkan çapraz atım teknolojisi mevcut kafalarda iz problemini azaltıyor. En büyük avantajı roland makinelerde 2.el i karaborsa :) elinizde kalması imkansız talibi çok :)

mimakiye gelince mimakide geçmişi olan bir makine ve oda kendi sınıfında çok iyi ama fiyat olarak biraz daha pahalı olduğu için terçih edilen bir makine değil.

farozlu

🌱Yeni Üye🌱
roland cammjet cj500 problemi

arkadasim merhaba
banada yardimci olursan cok makbule gececek
bende cammjet cj500 var
1.bu makina ile hangi software en uyumlu
2.icc profile olarak neyi kullanmam gerekiyo

simdiden tesekkurler
saygilar

zlatka

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.plotterservis.com
mrb.

yazılım olarak flexisign kullanabilirsin. yazılım bu modeli destekler. ıcc profile gelince her marka boya ve malzemede değişir teknik olarak aslında her farklı markada farklı ıcc ler kullanılması gerekir ama biz çok fazla dikkate almıyoruz kullandığın boya markası bilindik ise kendi sitelerinde icc ler mevcut olabilir yada kendin yapabilirsin.

duman_gozlu

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bende sp540v kulanıyorum boya olarak bordeaux kulanıyorum kokusuz ve kalitesi gayet iyi tavsiye ede bilirim bide makinanızı yan taraftaki düğmeden kapatmayın açık kalsın makina kendini her saat bası temizliyor ve boya kurumamıs oluyor kaliteli işler çıkarmak içinde baskı hızını oldukça düşük tutun

atamec

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.inkbank.net
roland makinelerde bordeaux marka boya sizin dediğiniz boyadan kat kat iyidir. şu sıralar orjinal rolan boyası türkiye piyasasına girdi. Hızlı bir giriş oldu. Kullanıcılar cok memlun fiyatı cok cok uygun ithalatcı fırma bu boyalarla ılgılı makıneye garıntıde vermekte. Bence roland makıne kullanıcıları mutlaka orjinal boyayı denemeli. Hem dokme sıstemde hemde kartuslu sıstemlerde kullanılan bu boyanın pigment degerleri ve kalıtesi ise tartısılmaz.

bahadiraytekin

🌱Yeni Üye🌱
baskes için beyaz boya

merhabalar baskes makinalarda beyaz boya mimakinin cjv serisinde var diğer makinalarda rastlamadım mesela roland baskes te yok acaba roland kullananlar beyaz boyayı nasıl hallettiklerini söyleyebilirmi şeffaf baskes folyolarında beyaz renk gerekir diye düşünüyorum. şimdiden teşekkürler

zlatka

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.plotterservis.com
mrb.

Beyaz baskı aslında ilk çıkaran roland dır bazı 6 kafa modellerinde de eskiden beri mevcuttur. light boyaları iptal edip yerine beyaz yada turuncu yeşil gibi renklerde ilave yapabiliyorsunuz yanlız beyaz boya kapatıcılık için yogun olması gerekir buda baskı kafalarında sorun cıkardıgı için roland bir dönem beyaz boyaya sıcak bakmadı ama yeni modellerde devir daim sistemiyle çözdüler sanırım. artı diğer makinelerde olmayan özelleklerden yenisi roland modellerin de mesala yaldız rengi baskı yapabiliyor.bu makineyi görmenizi tavsiye ederim

FTDESİNG

🌱Yeni Üye🌱
Zlatka baskes aryomusun hala arıyorsan irtibata geçelim 0533 457 72 26