Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

sevgililer günü bannerı

tekimci

🌱Yeni Üye🌱
fontları biraz daha vurguluyabilirsiniz yada kullanıcı bannerin üzerine gelince şehirler çıksa o şekildede hoş olurdu.

emmune

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok güzel olmuş damlacım emeğine sağlık :) iyi bir sevgililer günü geçirmeni diliyorum::)

schwarzmadchen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel bi banner olmuş emeğine sağlık canım.

longstory

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.musasoyturk.com
Gayet hoş bir çalışma olmuş fontlar özellikle! emeğine sağlık ama nacizane birkaç şey söylemek isterim kırmızı çok hoş bir renk ama ben olsam kırmızıyı canlı renklerle denerdim birde yazıların çok sert ve hızlı geliyo gidiyo elinin altında flash gibi bi program varken bu çok daha efektim olabilirdi sanki mesela kalp kala bilir sürekli orda yazı alttan opacitesi artarak gelebilir sonra yukarı doğur opacitesi azalarak kaybolup diğeri gelebilir veya aynı şekilde kalbin arkasından gelebilirdi bence.) yinede hoş bi çalışma olmuş emeğine sağlık.

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
çok güzel olmuş damlacım emeğine sağlık :) iyi bir sevgililer günü geçirmeni diliyorum::)
teşekkür ederim canım ama bu sene yanlız bir sevgililer günü beni bekliyor:)

güzel bi banner olmuş emeğine sağlık canım.
teşekkürler:)

Gayet hoş bir çalışma olmuş fontlar özellikle! emeğine sağlık ama nacizane birkaç şey söylemek isterim kırmızı çok hoş bir renk ama ben olsam kırmızıyı canlı renklerle denerdim birde yazıların çok sert ve hızlı geliyo gidiyo elinin altında flash gibi bi program varken bu çok daha efektim olabilirdi sanki mesela kalp kala bilir sürekli orda yazı alttan opacitesi artarak gelebilir sonra yukarı doğur opacitesi azalarak kaybolup diğeri gelebilir veya aynı şekilde kalbin arkasından gelebilirdi bence.) yinede hoş bi çalışma olmuş emeğine sağlık.
evet bu seneki çalışmamda bu eleştirileri göz önunde bulundurucam teşekkürler...:)

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆
elinize sağlık ...

flash: bir ara bende öğrenirim :)

batuhan7

🌱Yeni Üye🌱
Bilgi paylaşıldıkça güzeldir

güzel olmuş tebrik ederim

bizimde nasıl yapabileceğimiz hakkında detaylı bilgi verseydiniz çok daha yararlı olurdu. :crying:

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
canım ellerine sağlık güzel bir çalışma olmuş başarılarının devamını diliyorum
payaşım için teşekkürler ellerine emeğine sağlık canım:kiss1::kiss1:

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
sevgi dolu sımsıcak bir banner olmuş damla emeğine sağlık;)

keremToo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.keremtoo.com
bence buda cok kötü ne grafik olarak nede animasyonda bir çalısma yok oradaki kalplerin olmadigini varsayin, koca bir hiç goruceksiniz ya neye dayanilarak bole adı koyamadigim isleri yaptim diyolar pes dogrusu.

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
canım ellerine sağlık güzel bir çalışma olmuş başarılarının devamını diliyorum
payaşım için teşekkürler ellerine emeğine sağlık canım:kiss1::kiss1:
Teşekkürler canım...

sevgi dolu sımsıcak bir banner olmuş damla emeğine sağlık;)
Teşekkürler canım beğenmene sevindim...

bence buda cok kötü ne grafik olarak nede animasyonda bir çalısma yok oradaki kalplerin olmadigini varsayin, koca bir hiç goruceksiniz ya neye dayanilarak bole adı koyamadigim isleri yaptim diyolar pes dogrusu.
Öncelikle beğenmemenize saygı duyuyorum beğeni göreceli bir kavramdır.Zaten bu çalışma zahmet edip okusaydınız belirtmiştim ilk flash çalışmamdı.
Yaptığınız yorum insanı ezerek,yıkıcı değil yapıcı ve yönlendirici olsaydı size saygı duyardım çünkü forumun asıl amacı bu.Forum içerisindeki yorumlarınızı okudum hepsi yıkıcı.Keşke birkaç çalışmanızı paylaşsaydınız da bizde sizi örnek alsaydık ama mesleğinize baktım (hiçbiri) yazıyor.Demek ki yorumunuzu önemsememe gerek yok.

keremToo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.keremtoo.com
yıkıcı olmasınında bir avantajı olacaktır umarim senincin sende keske zahmet edip flash derslere bir baka bilseydin neler yaptıgımı gore bilridin ama anlayacağını sanmam

Son düzenleme:

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
yıkıcı olmasınında bir avantajı olacaktır umarim senincin sende keske zahmet edip flash derslere bir baka bilseydin neler yaptıgımı gore bilridin ama anlayacağını sanmam

Senli,benli konuşacak kadar muhabbetimiz olduğunu hiç hatırlamıyorum.Yukarıda cevabınızı vermiştim.Konumu gereksiz atışmalarla ihlal etmek istemediğim,bu foruma saygım olduğu ve en önemlisi seviyemi korumak için susuyorum.