Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sketchup Villa

Soner DİLEK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sonerdilek.net
Sketchup+lumion 2 + photoshop

calısmaktan sıkıldıgım için yarım bıraktım ama getirebildiğim nokta bu :)

masa, sandalye, havuz merdiveni, şezlong, şemsiye hazır obje

villa8.jpg

villa4.jpg

villa3u.jpg

villa2x.jpg

villa1rg.jpg

villa9.jpg

Benzer konular

cesar5x

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çok başarılı tebrik ederim. Bu programla böyle şeyler yapılabiliyor demek. Ben beceriksizmişim :(

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Çizimlerde neden mavi bu kadar baskın ? Villanın taş kaplamaları ile neredeyse mavi görünüyor. Ben başarılı bulamadım ne yazık ki ...

Soner DİLEK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sonerdilek.net
Çizimlerde neden mavi bu kadar baskın ? Villanın taş kaplamaları ile neredeyse mavi görünüyor. Ben başarılı bulamadım ne yazık ki ...

aslında o kısımlar güneşin değmediği yerler ve akşamın yakın dakikalarını göstermek istemiştim... tabi 3d ve render olaylarına yeni ilgi duymaya başladım hata olcaktır, olmaması içinse eleştiriniz için teşekkür ederim.

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Eleştirim olmaması için değil tabii ki hata olacak biz söyleyeceğiz siz düzelteceksiniz siz düzeltirken daha fazla bilgi ve tecrübe sahibi olacaksınız biz eleştirilere verdiğiniz cevaba göre hatalı yorum yapıp yapmadığımızı göreceğiz sonuçta içimize daha fazla sinen bir çalışma ortaya çıkacak ...

Soner DİLEK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sonerdilek.net
Eleştirim olmaması için değil tabii ki hata olacak biz söyleyeceğiz siz düzelteceksiniz siz düzeltirken daha fazla bilgi ve tecrübe sahibi olacaksınız biz eleştirilere verdiğiniz cevaba göre hatalı yorum yapıp yapmadığımızı göreceğiz sonuçta içimize daha fazla sinen bir çalışma ortaya çıkacak ...

yanlış anlaşılmayım olmaması derken "hatamızın olmaması için" anlamında söyledim..tekrar teşekkürler

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Hata yapmak iyidir hata yaptığını anladığın zaman yeni bir şey daha öğrenmiş olursun. Bu açıdan bakılınca ben filozof bile sayılırım :) ...