Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

.swf dosyasını düzenleyebilirmiyim??

imagestr

🌱Yeni Üye🌱
Bu Şablon Lisansıyla ilgili bir durum değil. İsterse Full Lisans alır isterse Single alır. Alıcının isteğine bağlı.

Sadece şunu söylüyorum ve konuyu kapatıyorum, Görmüş olduğum Print-Screen'de üyenin tamamen swf'nin kırıldığına işaret etmektedir. Ayrıca bu kişinin swf dosyası nasıl kırılır konunun altına yazı yazmasıda hiç alakasız olmasa gerek, tam yerine yazmış yani...

Elbetteki aldığı templates'te istediği gibi değişiklik yapar, tabikide layer katmanlarını istediği gibi değiştirir. sadece benim gördüğüm ekran görüntüsünde satın aldığına dair tek bir işaret yok.

ve ayrıca ilk defa görüyorum bir forumda, templates'e edit basanların haklı görüldüğü ve swf kırmak gibi bir başlığın olduğu yeri..

Başarılar...

Önder, Forum kurallarında Lütfen Türkçe Terimler Yazınız Gibi Bir İbare yok. veya Türkçe İngilizce Karıştırıp Yazmayın gibi bir ibarede yok.. İstediğim gibi yazarım.

Zaten konuyu büyüten ben değilim başkaları, şakayla karışık yazdım o elemana zaten. buradakiler büyüttü.

sevimsli

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bilirkişi Arkadaşım eğer sen templatemonsterın savunucusu isen sana bişey söyleyeyim templatemonster kendi templatelerini niye hiç kapatmıyor istese flashden flashmo gibi kapatabilir . Niye açık tutuyo hiç düşündünmü ? Ya templatemonsterın cockielere sahip olduğunu ve girdiğin anda senin ip inle analitics işlemlerini yaptığını ip ni aldığını biliyomusun ? Üstelik ip ni almışken niye banlamıyo seni hiç yada flash içerisine şifre koydurtmuyo ...? Ya arkadaş madem flashı çok ii biliyosunuz bilirkişi olarak toplanıpta bana bunların cevabını verirseniz.Bende meraklarımı gideririm . Hani siz akıllısınız ama templatemonster siteleri aptal kalmış kapatmıyolar templatelerini ya ... İnsanları haddini aşarak direk hırsız konumuna düşürmekle olmuyor bu işler ? İİce template ve flash sitelerini açıp bakıp aradaki farkı anlayıp kim kapatıyo kim açık niye açık niye izin veriyolar diye bide düşünmek lazım. Madem emeğe saygı diyorsun. Bu forumda bi emek forumdaki üyelere yapılan haksız göstermelik ithamlarda saygısızlıktır.

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Konu epeybi uzamış gitmiş.. Benim farketmem zaman aldı malum haftasonu...

Gerekli cevabı gerekli şekilde veren tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum burada yazacağım bir kaç küçük şey savunma değil açıklamadır, ve sadece uzaklaştırılan üyeye değil tüm foruma ve yorum yapan arkadaşlara:

1.) Evet o bir template
2.) Swf olarak değil 12$+kdv şeklinde cüzzi bir rakama (arkadaşımın kredi kartı ile) alınmıştır.
3.) Ben bir grafikerim Web tasarımcısı değil. Bu yolda ilerlemekteyim ancak şunu bilinki bir hazır fla üzerinden flash öğrenmek kodları incelemek vs. bazı sitelerden sadece kod alıp yapıştırmaktan çok verimli çok daha öğretici oluyor.
4.) Soruyorum sizlere tüm kodları kendinizmi yazıyorsunuz yoksa sıkıştığınız zaman sitelere sorup veya hazır olan kodlarımı alıyor düzenliyorsunuz.
5.) Eğer kendime ait olan siteyi incelerseniz.. Web fiyatları listemde "template siteler" adlı bir fiyat kategorsi olduğunu göreceksiniz. Yani müşterim ise karşı taraf ve seçimini bundan yana kullanırsa bilirki bu site template'tir fiyatı ona göredir..
6.) Portfolyomda gördünüzmü hiç site örneği.. Hayır çünkü tasarımı bana ait olmayan şeyleri koymam koyanada karışmam... Onun bileceği şeydir.

Arkadaşımız büyük ve çok gizli olan birşeyi çözmenin mutluluğuyla paylaşım yapmış: "İşte ben buldum adam template kullanıyor... bende bulabildim yorum yapacak alkış topluyacak birşey." Olur böyle şeyler onunda hakkı tabi bildiğini gördünüğü söylemek uyarmak. Keşke yazım tarzına dikkat edebilseydi.

Yorum yapılsın diye değil akıllarda soru işareti kalmasın diye anlattım...

sol_ak

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
cavaplar için çok tşk. de konuya uzun süredir bakmıyordum, bayaa tutmuş konu

tşk.