Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

%100 polyester kumaş üzerine baskı

ogicik

🌱Yeni Üye🌱
%100 polyester kumaştan gravat üzerine çizgi film karakteri baskı yapılması mümkün mü? Nerde yapılabilir? İstanbul M.köy'deyim

canerce

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım bu tip baskıları bütün copy center larda yapabilirsin. anında hemde beklemeden transfer baskı sistemiyle.

sarpobuz28

🌱Yeni Üye🌱
transferden ötürü daha kaliteli olsun diyosan süplime yaptır...

hazar ofset

🌱Yeni Üye🌱
transfer baskı iz bırakır ii durma ihtimali yok çok özen gösterdiğin trignomi olmayan işse kaliteli bi serigrafçı olabilir yaptır
adeti de varsa kurtarır bi iki taneyse malesef transfer yap fakat kaliteli transfer kagıdı kullansınlar berbat olur yoksa gravat bi ihtimal daha var laminasyonlu saten kumaş üzerine iç mekan roland beya bas keste bastır ütü ile üzerine uygula adete ve kaliteye göre bunlar olabilir.

frank

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
%100 polyester kumaştan gravat üzerine çizgi film karakteri baskı yapılması mümkün mü? Nerde yapılabilir? İstanbul M.köy'deyim

%100 baskı zemini beyazsa süblime baskı uygun olur.

hatta bende makinası var isterseniz ben yaparım isteseniz size satayım siz yapın.

bana özelden ulaşırsanız yardımcı olurum her türlü...

altınki

🌱Yeni Üye🌱
************** gönder burası bassın sana hemen göndersin garantili iş yap

Moderatör tarafında düzenlendi:

kerrigan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çoğu firma siyah tişört üzerine transfer baskıdaki gibi kalıp şeklinde durmayan, kumaşa işleyen bir baskı tekniği uyguluyor. Bunu bir tek tişört için bile yapabiliyorlar. Bu baskı tekniği nedir?

asilzorro

🌱Yeni Üye🌱
bende baskıcıyım ama san şöyle söyliye bilirim her zaman en iyi ve en kalıcı baskı dijital baskıdır çünkü dijital baskıda renk sınırı yoktur bu baskıyı bn yapıorum... tel:***** ayfa tekstil baskı promosyon

Moderatör tarafında düzenlendi:

cemalettiin

🌱Yeni Üye🌱
bana süblime baskı için uygun fiyata beyaz polyester tshirt lazım nereden bulabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim

transferbaskı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
El ütüsü ile polyester zeminlere transfer yapabileceğiniz kağıtlarımızı tercih edebilir bu tür konularda pratik çözümlere ulaşabilirsiniz...ayrıca transfer presleri ile ve sublimasyon sistem yazıcı ve seçeneklerle de hizmetinizdeyiz....yardım isteyen herkese yardımcı olabilirim...

Saygılarımla

red-shadow

🌱Yeni Üye🌱
El ütüsü ile polyester zeminlere transfer yapabileceğiniz kağıtlarımızı tercih edebilir bu tür konularda pratik çözümlere ulaşabilirsiniz...ayrıca transfer presleri ile ve sublimasyon sistem yazıcı ve seçeneklerle de hizmetinizdeyiz....yardım isteyen herkese yardımcı olabilirim...

Saygılarımla

merhaba hocam bu konu hakkında bilgi alabilirmiyim? msn adresm tebaby@windowslive.com burdan veya mailden ulasırsaniz sevnrm..