Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

126 xaar kafa fiyatı

reklam12

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar insanları kandırmayan bir firmadan kafa sipariş vermek istiyorum
kafa xaar 126 saygılarımla

Erkan DERYA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.istanbulreklam.com
Bu kandırma konusunu merak ettim, ne gibi bir sorun yaşadınız...

Stoklarımızda mevcut - Xaar 126 (80 pl) / **************

Sevgiler Saygılar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

solventboyasi

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.solventboyasi.com
Erkan kardeşim gerçekten bende merak ettim sanki herkez kandırılmış yada satıcıların hepsi kandırıyor gibi bir şey var
varsa böyle bi durum yazan arkadaşım daha net olun lütfen
saygılar

reklam12

🌱Yeni Üye🌱
=)

makinanın kafa kartında sıkıntımız vardı makinayı aldıgımız firmaya arıyoruz yardımcı olabilirmisiniz diye garantisi dolmuşsa olamıyoruz diyor bir başka firma elimizde az kullanılmış kafa var diyor parasını yatırıyorsun gelen kafalar mevcut kafalardan kötü arıyorsun tekrar telefonu açmıyorlar yada kapatıyorlar

solventboyasi

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.solventboyasi.com
merhaba kardeşim biz sıfır kafa satıyoruz bu güne kadar sorun yaşamadık istersen yardımcı olabilirim
kafa kartında sorun varsa o başka bir konu
makine ne var sende

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
merhaba kardeşim biz sıfır kafa satıyoruz bu güne kadar sorun yaşamadık istersen yardımcı olabilirim
kafa kartında sorun varsa o başka bir konu
makine ne var sende

Xaar 128 kafa fiyatı ne kadar acaba? Yada fiyat öğrenebileceğimiz bir telefon numarası var mı? ...

BuBiM

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kafa alacaksan sana en uygun yeri söyliyim xaar 126 (50pl) veya 126 (80pl) veya 128 (80pl) ********** yanılmıyorsam geçen sene almıştım piyasada reflekte kafa çok var ama etap group direk orjinal yani sıfır kafa dikkat et reflekte kafa alma sonra pişman olursun

solventboyasi

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.solventboyasi.com
bilgi

Arkadaşlar 200 dolara dünyanın hiç bir yerınde kafa yok şehir efsanesı bunlar lütfen doğru bilgiler verelim kim satıyorsa 200 usdye ben hemen 50 tane alacağım
saygılar
bana ulaşmak isteyen arkadaşım
web adresim ordan ulaşabilirsin

ERTUNCTUNC

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.blackink.com.tr
Kafa alacaksan sana en uygun yeri söyliyim xaar 126 (50pl) veya 126 (80pl) veya 128 (80pl) ********** yanılmıyorsam geçen sene almıştım piyasada reflekte kafa çok var ama etap group direk orjinal yani sıfır kafa dikkat et reflekte kafa alma sonra pişman olursun
Arkadaşlar forumda amaç insanların birbirine yardımcı olması ve paylaşım ,fakat bu paylaşımları yaparken yanlış ve abuk sabuk bilgiler vermek çok yanlış ,sonuçta ortada bir ürün var ve tüm dünyada 126/128 baskı kafalarının fiyatı belli forumda olmayacak ve saçma rakamlar telaffuz edip,insanları yanlış yönlendirmek ve aldatmak hiç doğru değil ...

ERTUNCTUNC

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.blackink.com.tr
Arkadaşlar 200 dolara dünyanın hiç bir yerınde kafa yok şehir efsanesı bunlar lütfen doğru bilgiler verelim kim satıyorsa 200 usdye ben hemen 50 tane alacağım
saygılar
bana ulaşmak isteyen arkadaşım
web adresim ordan ulaşabilirsin
eğer 200 dolara kafa satan varsa 100 tanede ben alırım :)