Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

162 adet Flash Component

tasarımurat

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkürler ;) İhtiyacım olan "component" vardı buldum sonunda :)

Bay.KLANSIZ

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.facebook.com
component ler tam olarak ne demek ve nasıl kullanılıyor lütfen bana da izah edebilir misiniz ?

eraser27

🌱Yeni Üye🌱
component ne demek

component ler tam olarak ne demek ve nasıl kullanılıyor lütfen bana da izah edebilir misiniz ?

merhaba arkadaşım Bay.KLANSIZ, component kısaca ; gerekli progra içinde kullanılmak üzere hazırlanmış özel işlevleri olan yardımcı araçlardır. ve hangi program için hazırlanmışlarsa sadece o program içinde çalışırlar. arkadaşın verdiği componenetler de adobe flash için hazırlanmış componentlerdir, yani bunları kullanabilmen için senin pc de adobe flash programının kurulu olması gerekir ( adobe flash player değil). iyi günler dilerim arkadaşım

erokas

🏅Acemi Tasarımcı🏅
flash içerisinde componentsler zaman zaman umulmadık şekilde işi hızlandırabiliyor
gerçi bazen component kullanımı dosya boyutunu arttırsada elinizin altında olmazsa olmaz olucaklarda var.

Aynen hocam haklısın.

Paylaşım için çok teşekkürler

karolla

🏅Acemi Tasarımcı🏅
şimdi ben ihtiyacım olan bir sürü flash component indirdim. Flashı yeni öğrendim bugün bitirdim eğitimi. Başka yerden edndiğim componenetleri mevcut flash porgramımda nasıl kullancağım? yada proramımım içinde her zaman componentlerin arasına nasıl eklerim.