Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

18 yıl deneyimli tabelacı grafiker

corda

🌱Yeni Üye🌱
18 yıldır marmariste tabelacılık grafikerlik ve masa üstü yayıncılık yapmaktayım. 68 yıl işletme deneyimim var. Çok iyi derecede coreldraw, photoshop ve onlarca ek program kullanıyorum. tasarımdan uygulama ve montaja kadar her konuda tecrübeli ve yetenekliyim. baskı makinası, plotter ve bu sektörle ilgili herşeyi kullanabiliyorum. iyi koşullarda iyi bir işletmede kalıcı olarak çalışmak istiyorum. ilgilenirseniz arayın görüşelim.
GSM : 0 539 211 03 88
E-Mail : eko_reklam@hotmail.com

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

tasarımcı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
68 yıl işletme deneyimim var :) yaş kaçtı bu arada

ygtmaster

🏅Acemi Tasarımcı🏅
18 yıldır marmariste tabelacılık grafikerlik ve masa üstü yayıncılık yapmaktayım. 68 yıl işletme deneyimim var. Çok iyi derecede coreldraw, photoshop ve onlarca ek program kullanıyorum. tasarımdan uygulama ve montaja kadar her konuda tecrübeli ve yetenekliyim. baskı makinası, plotter ve bu sektörle ilgili herşeyi kullanabiliyorum. iyi koşullarda iyi bir işletmede kalıcı olarak çalışmak istiyorum. ilgilenirseniz arayın görüşelim.
GSM : 0 539 211 03 88
E-Mail : eko_reklam@hotmail.com

Selam ben istanbuldayım bazen işlerimin sebebiyle çizim işlerini yetiştiremiyorum reklam tabela dekor işleri yapıyorum taranmış logo vektörele çevirme işleri, logo tasarımı, tabela tasarımı mağaza çizimleri desen çalışmaları fuar stand çizimlerinde dışardan yardımcı olabilecek kişiler arıyorum , çalışma şekli tamamen online olur ödemede hesaba havale yaparım .. yigitemail h0tmail.c0m