Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

2 Adet Farklı Oda Çizim ve Boyaması

ahmetbroge

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yaptığım 2 farklı çalışma,umarım beğenirsiniz :))
room_by_ahmetbroge-d36uu9p.jpg

room_alone_by_ahmetbroge-d3dziez.jpg

ahmetbroge on deviantART

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: Nur

Benzer konular

mrtaxy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
elinize sağlık çok güzel olmuş, yalnızlığı odalara güzel yansıtmışsınız

merih.south

🌱Yeni Üye🌱
çalışmalarda ki boğukluk ve gizem çok etkileyici başarılar ..

sentii

🌱Yeni Üye🌱
Kendısını Cok Iyı Anlatmıs Resımler Bır Dunya Anlam Katmıssınız Resımlere Ellerınıze SAglık Cok Güzel Olmuş

bika

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çizimler çok hoş ve ışık gölge kombinasyonu bence başarılı. Şahsi kanaatim resime baktığın zaman sana yakın olan objelerde artistik sert çizgilerini belirginleştirirsen (Örneğin ikinci resimdeki sandalye ve masanın arka kısmında olan kararlı çizgiler) hem sanatsal görünüme kavuşturursun, hem de resmine bakanları hafif şaşı olarak bakmış gibi izlenimini ortadan yok etmiş olursun. Ama bu benim özgün yorumum diyorsan söyleyecek bir şey yok. Eline Sağlık...

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Bende çok başarılı buldum, tebrikler..

ahmetbroge

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çizimler çok hoş ve ışık gölge kombinasyonu bence başarılı. Şahsi kanaatim resime baktığın zaman sana yakın olan objelerde artistik sert çizgilerini belirginleştirirsen (Örneğin ikinci resimdeki sandalye ve masanın arka kısmında olan kararlı çizgiler) hem sanatsal görünüme kavuşturursun, hem de resmine bakanları hafif şaşı olarak bakmış gibi izlenimini ortadan yok etmiş olursun. Ama bu benim özgün yorumum diyorsan söyleyecek bir şey yok. Eline Sağlık...

teşekkrüler .. yorumların ..için ..söylediklerin doğru ..:)) diğer resimler için :) uygulayabilirim :)