Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

2. el dijital baskı makinası alırken nelere dikkat edilmeli ?

egemen09

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ajansvenus.com
Merhabalar Konu Başlıgında bahsettiğim gibi nelere dikat etmeliyiz. mesela alırken imzalatmamız gereken belge varmı ? 2. el alıyoruz adam derse calındı vs gibi kanıt cok zor olur

hasansisman8

🌱Yeni Üye🌱
teknik olarak mı destek istiyorsunuz yoksa evrak olarak mı ?

hasansisman8

🌱Yeni Üye🌱
teknik olarak kafaların kullanım durumu ve alındıgı tarih şimdi herkez bir şeyler söyler ben kendim kullanıcı olarak şunu diyebilirim kafalara bakmassan 2 ayda çöp olurlar ama temiz bakar ilgilenirsen 5 6 seneye kadar kullanabilirsin aldıgın makinenin boya maliyeti kafa maliyeti ve bakım teknik servisinin iyi olup olmadıgını kontrol etmen gerekir. dış görünüşüne aldanma önemli olan limonun kabugu değil içindekinin verdiği vitamin misali..

evrak olarak makine satılırken fatura üzerinden satılcağı için faturada seri nosu herşeyi mevcuttur daha önce satmadıgım için çok fazla bi bilgim yok ama makineyi ilk satan firmanında bilgisi hatta şahitlik etmesiyle bir sorun çıkıcağını sanmıyorum.

not : biraz geç yazdıgım için kusura bakma biraz fazla yogunum :S

egemen09

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ajansvenus.com
teknik olarak kafaların kullanım durumu ve alındıgı tarih şimdi herkez bir şeyler söyler ben kendim kullanıcı olarak şunu diyebilirim kafalara bakmassan 2 ayda çöp olurlar ama temiz bakar ilgilenirsen 5 6 seneye kadar kullanabilirsin aldıgın makinenin boya maliyeti kafa maliyeti ve bakım teknik servisinin iyi olup olmadıgını kontrol etmen gerekir. dış görünüşüne aldanma önemli olan limonun kabugu değil içindekinin verdiği vitamin misali..

evrak olarak makine satılırken fatura üzerinden satılcağı için faturada seri nosu herşeyi mevcuttur daha önce satmadıgım için çok fazla bi bilgim yok ama makineyi ilk satan firmanında bilgisi hatta şahitlik etmesiyle bir sorun çıkıcağını sanmıyorum.

not : biraz geç yazdıgım için kusura bakma biraz fazla yogunum :S

tesekkurler hocam verdiğiniz bilgiler için

bergman25

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaşlar 2. el veya sıfır km 512 14 pl veya ecosolvent 250 lik ya da 320 lik dijitalbaskı makinası alacağım. sıfırda olabilir yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler