Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

2 kırımlı broşür - Shine Spa

gokeyyyn

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar Spa Center' la ilgili çift kırım bir broşür hazırladım, eleştirilerinizi bekliyorum...

https://img514.imageshack.us/img514/2527/spacenterbro351r.jpg
spacenterbro351r.jpg

spacenterbro351r2.jpg

https://img269.imageshack.us/img269/7251/spacenterbro351r2.jpg

Arkadaşlar broşürdeki yazıları pek önemsemeyin, text olmuş olsun diye koydum, şimdiden teşekkürler herkese...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
güzel olmuş ama yazıların fontu hoş gelmedi bana yani çok net değil okunması için dikkatli bakmak gerekiyor :) emegine sağlık başarılar.

gunesinkizi

🏆Pro Tasarımcı🏆
emeğinize sağlık..başarılar diliyorum.

gokeyyyn

🌱Yeni Üye🌱
Aslında fontlarım belirgindi, fakat texti resime çevirdiğm için rengi soldu:) tşk ederim herkese...

karakura12

🌟Usta Tasarımcı🌟
Güzel olmuş ama bütün resimleri oval çerçeve içine almışsın
Daha değişik birşeyler yapabilirdin. Yazıları da değişik bir
font yapabilirdin. Saygılar,

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
kapağa bayıldım gerçekten çok hoş .Ama görseller kenarı siyah elipsler içinde değilde dağılma efektiyle daha güzel olurdu.Birde yazı fontunu özellliklemi seçtiniz.Daha estetik bir font olabilirdi.

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
çalışmanızın rengi; çalışmayı amacına uygun bir hale getirmiş... 'Sudan gelen sağlıklı' fontunu çok ama çok beğendim...

ADres ve açıklama fontu dediğiniz gibi ise sorun yok ama font olarak beğenmedim...Resimler gayet hoş...Fakat siyah değilde zemin renginin 2-3- ton koyusu oval olabilirdi ...

İyi çalışmalar...

albay

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
daha değişik bir font olabilirdi .. evet biraz daha koyu zemıne katılıyorum başarılarınızın devamını dilerim...saygılar

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Kurallara Aykırı Başlık:

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınız düzeltilmiştir, lütfen bundan sonraki konularınızda daha dikkatli olunuz...

gokeyyyn

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkür ederim uyarılarınız için, yeni çalışmalarımda bbütün uyarılarınızı göz önüne alıcam...