Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

2010-2011 Staj Yeri Arıyorum. Yardımcı Olursanız Sevinirim.

Tolga_Sahin

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar..
11. sınıf öğrencisiyim. 2010-2011 eğitim yılında staj yapmam gerekiyor.
Hafta içi 3 gün olacak. Ataşehir Dr. Nurettin Erk Perihan Erk Anadolu Lisesi Web Tasarım ve Programlama bölümünde öğrenciyim.
Şuan için aktif olarak Fireworks, Dreamweaver, Swish Max, Flash, Visual Studio proglamlarını kullanıyorum. Bu Konuda Yardımcı Olursanız Sevinirim..
Şimdiden Teşekkürler Grafikerler.net Ailesi.....

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

phazz brand

🌱Yeni Üye🌱
staj

Merhaba Tolga,
biz MKA Tekstil olarak 2010-2011 döneminde stajer grafik öğrenci arıyoruz .
"Phazz" marka adı altında faaliyet göstermekteyiz. İlgilenirsen daha geniş bilgi ve iletişim bilgilerimizi verebiliriz.

Saygılar
Mehmet Kazma

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
Tabi mehmet bey
İlginize teşekkür ederim. İletişim bilgilerinizi verirseniz sizinle görüşmek isterim.

Tolga_Sahin

🌱Yeni Üye🌱
Evet ablamın da dediği gibi sitaj ilanı günceldir.Tekrar ve daha detaylı olarak;
Ben İstanbul/Ataşehir tarafında oturan Lise 3 öğrencisiyim.DR.Nureddin Erk-Perihan Erk A.T.L, T.L ve E.M.L'NDE okuyorum. 2010/2011 yıllarında stajyer olarak Bilgi-İşlem Web Tasarım ve Programlama üzerine Avrupa veya Anadolu yakasında çalışmak için bir şirket arıyorum. Microsoft Office programları(Word, Excel, Powerpoint), Dreamweaver, Fireworks ve Flash bilgim vardır.(Şu anda Visual Studio programında ASP konusunu öğrenmekteyim.)Biraz da Photoshop bilgim vardır.Çalışma günleri şuan için belli değildir.(Ama haftanın 3 günü olacaktır.) Bilgilerinize arz ederim. İlginiz için teşekkür ederim. İyi günler.