Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

2011 vektörel takvim cdr

Benzer konular

ozlem81

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar ben yeni üye oldum. dosyaları indiremiyorum.rapidshare diye bişey çıkıyo
ne yapmalıyım

Pelin grfk

🌱Yeni Üye🌱
zipx dosyası nedir? zipx uzantısı var gönderdiğiniz dosyada açamıyorum.
Zip dosyalari dosyaları saklamak ve dağıtmak üzere arşivlenmesiyle oluşan dosyalardır. Zip dosyaları bir yada daha fazla
dosyayı kapsar. Genellikle, zip olarak saklanan dosyalar sıkıştırılmış olur yer kazancı sağlar. Zip dosyaları
dosyaları gruplamak ve iletimini hızlandırmak için kullanılırlar. Zip format'ı ayrıca yaygın kullanımı ile teknoloji standartı
haline gelmiştir.

Zip dosyası oluşturmak, düzenlemek veya açmak için İnternet üzerinde de kolaylıkla bulunabilen programlar vardır. Bunların
yaygın olanları winzip, winrar (Windows), unzip (*nix), SmartZip (Macos) adlarındaki programlardır.

ozlem81

🌱Yeni Üye🌱
ama ben de açamadım. bu zipx o dediğiniz zipx'lerden değil. yani sıkıştırılmış bi dosya değil.

ardasevgili

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar ben yeni üye oldum. dosyaları indiremiyorum.rapidshare diye bişey çıkıyo
ne yapmalıyım

Karşına çıkan sayfayla yeni üyeliğinin hiç bir alakası yok. Rapidshare internet üzerinden depo görevini gören paylaşımlarınızı saklayarak Linklendirebilme olanağı sağlayan bir site. Genelde paylaşımları bu tür ( Rapidshare , imageshack vs.) sitelere upload edip İndirme linkleri verilir.

Nasıl kullanıldığı ile ilgili olarak ise. Linki tıkladıktan sonra açılan sayfada 2 adet seçenek çıkacak biri Premium diğeri Free. Free olanı tıklayınız ve saniyelerin geçmesini bekleyiniz. Saniye dolduktan sonra size DOWNLOAD LİNK adında bir uyarı gelecektir o Linki tıklayın ve dosyanız inmeye başlayacaktır.

Pelin grfk

🌱Yeni Üye🌱
WinZip 14.5 Build 9095
gssmainscreen.jpg

WinZip, Microsoft Windows için tescilli Shareware bir dosya arşivleme,veri sıkıştırma ve veri çıkartma programıdır.
Zip (.zip)
Zipx (.zipx)
RAR (.rar)
7Z (.7z)
BZ2 (.bz, .bz2, .tbz, .tbz2)
LHA/LZH (.lha, .lzh)
Cabinet (.cab)
Disc Image (.img, .iso)
TAR (.tar)
GZIP (.gz, .taz, .tgz)
Compress (.tz, .z)
UUencode (.uu, .uue)
XXencode (.xxe)
MIME (.b64, .mim)
BinHex (.bhx, .hqx)
indirmek için:https://www.winzip.com/downwz.htm

ardasevgili

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Zip dosyalari dosyaları saklamak ve dağıtmak üzere arşivlenmesiyle oluşan dosyalardır. Zip dosyaları bir yada daha fazla
dosyayı kapsar. Genellikle, zip olarak saklanan dosyalar sıkıştırılmış olur yer kazancı sağlar. Zip dosyaları
dosyaları gruplamak ve iletimini hızlandırmak için kullanılırlar. Zip format'ı ayrıca yaygın kullanımı ile teknoloji standartı
haline gelmiştir.

Zip dosyası oluşturmak, düzenlemek veya açmak için İnternet üzerinde de kolaylıkla bulunabilen programlar vardır. Bunların
yaygın olanları winzip, winrar (Windows), unzip (*nix), SmartZip (Macos) adlarındaki programlardır.

Arkadaşlar zipx. olarak görünen dosyadaki X harfini silin herşey normale dönecektir.

ozlem81

🌱Yeni Üye🌱
aaaa. gerçekten x harfini sildim dosya normale döndü. ilginç.::::)

omergomer35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
WinZip 14.5 Build 9095
gssmainscreen.jpg

WinZip, Microsoft Windows için tescilli Shareware bir dosya arşivleme,veri sıkıştırma ve veri çıkartma programıdır.
Zip (.zip)
Zipx (.zipx)
RAR (.rar)
7Z (.7z)
BZ2 (.bz, .bz2, .tbz, .tbz2)
LHA/LZH (.lha, .lzh)
Cabinet (.cab)
Disc Image (.img, .iso)
TAR (.tar)
GZIP (.gz, .taz, .tgz)
Compress (.tz, .z)
UUencode (.uu, .uue)
XXencode (.xxe)
MIME (.b64, .mim)
BinHex (.bhx, .hqx)
indirmek için:https://www.winzip.com/downwz.htm
aha bu program :surprised::surprised: çok saol ya bunu arıyordum
teşekkür ederim.. :):kiss1::kiss1:

ve .zipx in x ini silmeniz yeterli arkadaşta bahsetmiş ztn

ozlem81

🌱Yeni Üye🌱
ama tanı mesajı çıkıyo. dosyayı açmıyo. cdr içerisindeki yöntem tanınmıyor diyor.

ardasevgili

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ama tanı mesajı çıkıyo. dosyayı açmıyo. cdr içerisindeki yöntem tanınmıyor diyor.

Karşılaştığın hatayı print screen yapıp masa üstüne kaydet. ve buraya yükle çözümünü bulabiliriz sanırım. Bu şekilde zor olucak :))

ThorN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşım açmışsın konuyu, herşeyede bir cevap vermişsin ii hoş da birde şu dosyayı sağlam bir yüklemeyle yenilesen ve bizde teşekkür faslına geçsek fena olmaz sanırım...

ThorN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bendedemi var acaba aynı arıza ne :D

omergomer35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ya pelini in dediği gibi programı indircen olmıomus :SS:(( prdnn ya

dincerkurtulus

🌱Yeni Üye🌱
sağolda zipx formatını çokmu aradın :( win zip dosyayı açmıyor hata veriyor