Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

2013 takvim çalışmam

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
fgbf_by_hugara-d5g88qi.jpg

İşlerini yaptığım matbaa için gemici takviminin üst kısmı. Anıtın toprağı yararak yükselmesini resmetmeye çalıştım, o yüzden ordaki yansıma simetri hatası değil :)

Benzer konular

CarverTD

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Türk Bayrağı ve Atatürk özensiz dekupe edilmiş ve de iyi rotuş yapılmamış. Metinde çok özensiz yazılıp yeşleştirilmiş gibi sanki. Kusura bakma beğenmedim.

CarverTD

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Birde o anıtın çıktığını gösterdiğin eğimi resimi çoğaltıp reflect ederek yapmışsın ve aynı kişiler yan yana eğimli bir şekilde tekrar etmiş. Metnin sağındaki küçük bulut iyi maskeleyememişsin oda yama gibi duruyor. Tüm bunlara rağmen bu iş onaylanıp basıldıysa ellerine sağlık.

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Birde o anıtın çıktığını gösterdiğin eğimi resimi çoğaltıp reflect ederek yapmışsın ve aynı kişiler yan yana eğimli bir şekilde tekrar etmiş. Metnin sağındaki küçük bulut iyi maskeleyememişsin oda yama gibi duruyor. Tüm bunlara rağmen bu iş onaylanıp basıldıysa ellerine sağlık.

O dediğin durumu belirtmiştim zaten neden yaptığımı..

Dekupe konusunda herhangi bir sıkıntı olduğunu hiç zannetmiyorum, haftada ortalama 200 adet dekupe yapan birisi olarak :tongueout: (benim ömrüm dekupe olmuş)

Basılmadı ama patron beğendi, basılacak yani.

İlgin ve yorumun için teşekkür ederim.