Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

30 DAKİKA'DA PREMIERE PRO VİDEO DÜZENLEME ÖĞREN | Tek Videoda Kurgu ??

Ömer GÖKYAR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.youtube.com

Bu videoda 30 dakika içerisinde Premiere Pro'da yeni bir proje açarak nasıl video düzenleme yapabileceğinizi ve yapmış olduğunuz zengin içeriğinizi nasıl en iyi kalitede çıkış (export) alabileceğinizi öğreneceksiniz.

Video içeriğinde sizlere nasıl daha hızlı ve yaratıcı olabileceğinize dair ipuçları verirken aynı zamanda kurgu yeteneğinizi de artırmaya yönelik bir eğitim izliyorum.

Eğitimde öncelikli olarak yeni bir proje açıyoruz. Bu adımda sizlere oldukça işinize yarayacak bilgiler de veriyorum. Ardından projemizi import etmenin yolları üzerinde duruyoruz ve burada sizlere kurgu profesyonellerinin yöntemlerini öğretiyorum. Daha sonrasında geçişler, efekt paneli, efekt kontrol paneli üzerinde duruyorum. Bu adımarda bolca örnekler görüyoruz. İlk sekansımızı açtıktan sonra keyframe çalışma mantığını öğreniyoruz. Renk düzenlemesi, yazılarla çalışmak, seslerle çalışmak ve daha nicesini sizlere anlattıktan sonra son olarak çıkış alıyoruz. Çıkışın püf noktaları üzerinde duruyoruz.

30 dakikada Premiere Pro eğitimini yapmamın sebebi günümüzde kadın erkek, yaşlı genç ayırt etmeksizin herkesin video içerik üretmek için kaynak araması ve çoğu kaynağın sanki Kutsal gibi bi şeyleri saklaması ya da temel / basit düzeyde eğitimin süresinin çok uzun olmasıdır. Aracı kullanmak 30 dakika ama tekniğini öğrenmek ve geliştirmek ömür boyu...

Premiere Pro çok büyük bir yazılım ve gün geçtikçe video düzenleme alanında daha da ileriye dönük işler başarmaya devam edecek. Bu video yeni başlayanlar ya da temelde bir şeyleri başarmak isteyenler için hazırlanmış olup, öğrenmenizin bu adımında sizlere yardımcı olmayı hedefliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=S2xDMWxgt4U&feature=youtu.be

Videoyu izlemek için tıklayınız

Kanala abone olmak için tıklayınız

Sorularınızı forumda konu açarak ya da varsa ilgili video üzerinde de sorabilirsiniz.

Son düzenleme: