Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

3d Maks'ı öğrenmek bana fayda sağlar mı?

ALİ KARAKAN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.dersafisleri.com
Arkadaşlar size bir sorum olacak. Okulumda dergi ,bülten gibi çalışmaları Corel'de yapıyorum. İşimi hallediyorum yani. Ama içimde 3d Maks programını öğrenmek için müthiş bir istek var. Bu program bana ne katar? Ayrıca öğrenmesi zor bir program mı? Bilgisayar öğretmeni arkadaşım:" Hocam boşver, programın yazılımına gitmek lazım, kodlarla iş yapıyorsun bu programda. Çok zor boşuna vakit kaybetme." diyerek şevkimi kırdı. Gerçeketen öyle mi? sizlerden bu konuda cevap bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Benzer konular

Nazy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.maxicep.com
Tüm Bilgisayar Programları İnsanlar için Yapılmıştır
Programlar, Yapılmak İstenen Her Neyse Bunu Kolaylaştırmaya Yarar
Hiç Bir Program Zor Değildir aksine her yeni versiyon yeni bir kolaylık getirir, Sadece Yapmak İstediğiniz Şey Her Neyse
Onu Bilmeniz Gerekir.
Eğer Ne Yapacağınız Hakkında Bir Fikriniz Yoksa, Tüm Programlar Size Zor ve Anlamsız Gelecektir.

huseyinnss

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.huseyinsevindik.com
3D Max evet zordur arkadaşım ama içinde istek varsa öğren tabiki insanların söylediklerine göre yaşamıyoruz.Artık internette max ile ilgili dersler bilgiler mevcut hala içinizde istek varsa hiç durmayın.Yılmayın pes etmeyin yardım istemekten sormakten çekinmeyin.Ayrıca max te arkadaşınızın dediği gibi kodlarla ilgili birşey yok 3boyutlu bir programdır sitedeki çalışmaları incelerseniz anlarsınız şimdiden kolay gelsin...:)

ALİ KARAKAN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.dersafisleri.com
3D Max evet zordur arkadaşım ama içinde istek varsa öğren tabiki insanların söylediklerine göre yaşamıyoruz.Artık internette max ile ilgili dersler bilgiler mevcut hala içinizde istek varsa hiç durmayın.Yılmayın pes etmeyin yardım istemekten sormakten çekinmeyin.Ayrıca max te arkadaşınızın dediği gibi kodlarla ilgili birşey yok 3boyutlu bir programdır sitedeki çalışmaları incelerseniz anlarsınız şimdiden kolay gelsin...:)

Arkadaşım çok teşekkür ederim desteğin için. Duymak istediğim bir cevaptı bu.

ALİ KARAKAN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.dersafisleri.com
Bu programı indirmeye çalışıyorum ama çok uzun sürüyor Hüseyin kardeş. Daha kolay ulaşabileceğimiz bir yol yok mu?

SensizLik11

🌱Yeni Üye🌱
Dünyanin En Cok kullanilan Programi Hayal Edebildigin Herseyi Yapabiliyosun. Yeni Bi Program Gordugun icin Zor Gelebilir Ama Kodlardan ve Grafikden Daha Kolaydir Buna Garanti Verebilirim. Biraz Sabirli Olman Yeterli . "İsime Yararmi?" ; Paint bile ise Yarar :) Ögrendikden Sonra ..

ALİ KARAKAN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.dersafisleri.com
Dünyanin En Cok kullanilan Programi Hayal Edebildigin Herseyi Yapabiliyosun. Yeni Bi Program Gordugun icin Zor Gelebilir Ama Kodlardan ve Grafikden Daha Kolaydir Buna Garanti Verebilirim. Biraz Sabirli Olman Yeterli . "İsime Yararmi?" ; Paint bile ise Yarar :) Ögrendikden Sonra ..

Hocam teşekkür ederim. Coreli kullandığım için bazı terimler tanıdık geliyor. Bir kaç da ders izlemiştim, kolay gibi geldi. İnşallah dediğiniz gibi kolayca öğrenirim.

cglrtrl

🌱Yeni Üye🌱
3ds max, öğrenmesi ve kullanması en kolay programlardan biridir. Bu yüzden insanlar tarafından çok tercih edilir. Çok zor bir program değil, çok kapsamlı bir programdır. İnsanlar bu iki kavramı birbirine karıştırıyor sanırım. Sadece biraz sabır ve sıkı çalışma gerektirir. Ayrıca max' te arkadaşınızın dediği gibi herşey kodlarla yapılmıyor. Evet max'in kendi dili var: MAXScript. Ama her çalışmanızda bu dili kullanmanıza gerek yok. Daha çok animasyon alanında iş yapanlar kullanır MAXScript'i. Zor bir dil değildir. Zaten öğrendiğinizde çok ufak kodları kullanarak bile çalışmanıza nasıl hız kazandırdığınızı göreceksiniz. Benim naçizane fikrim budur. İyi günler diliyorum..

ALİ KARAKAN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.dersafisleri.com
3ds max, öğrenmesi ve kullanması en kolay programlardan biridir. Bu yüzden insanlar tarafından çok tercih edilir. Çok zor bir program değil, çok kapsamlı bir programdır. İnsanlar bu iki kavramı birbirine karıştırıyor sanırım. Sadece biraz sabır ve sıkı çalışma gerektirir. Ayrıca max' te arkadaşınızın dediği gibi herşey kodlarla yapılmıyor. Evet max'in kendi dili var: MAXScript. Ama her çalışmanızda bu dili kullanmanıza gerek yok. Daha çok animasyon alanında iş yapanlar kullanır MAXScript'i. Zor bir dil değildir. Zaten öğrendiğinizde çok ufak kodları kullanarak bile çalışmanıza nasıl hız kazandırdığınızı göreceksiniz. Benim naçizane fikrim budur. İyi günler diliyorum..

Teşekkür ederim destekleriniz için.