Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

3d Max Çizim Yapabilecek Freelance Arkadaşlar Aranıyor - Ankara

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

edagul

🌱Yeni Üye🌱
3d Max Çizim Yapabilecek Freelance Arkadaşlar Aranıyor

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: Firmamızın 3D Makina Çizimlerini Yapabilecek,Freelance Çalışan,Fakat Zaman Zaman Görüşme Talep Ettiğimizde Yanımıza Gelebilecek,Ankara'dan Arkadaşlarla Çalışmak İstiyoruz. (Ölçülü Teknik Çizim Değildir)

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Hidrolik-Mühendislik

E-posta:edagul@hotmail.com.tr

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

User 0000001

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba, 2010 yılından beri ICSID (International Council of Socities of Industrial Design) altyapısı ile Endüstriyel Tasarım Bölümü, tasarım problemine farklı metodlarla çözüm geliştirebilen; tasarım ve üretim süreçlerinin tümüne hakim; tasarımı etkileyen sosyal ve çevresel yapıyı anlayıp yorumlayabilen; ürün tasarımı, sistem tasarımı ve hizmet tasarımının yanında mobilya tasarımı ve ambalaj tasarımı alanlarında da deneyim sahibi; bilgisayar destekli tasarım ve üretim teknolojilerini kullanabilen; sürdürülebilirlik, çevresel dinamiklere duyarlı tasarım, kullanıcı odaklı tasarım, tasarım yönetimi gibi konulara hakim, ürün tasarımcıları ve tasarım yöneticiliği yapmaktayım ve sizin ile çalışmak isterim. grafik@arifemreeryilmaz.com

livereklam

🌱Yeni Üye🌱
importçu

Merhaba, 2010 yılından beri ICSID (International Council of Socities of Industrial Design) altyapısı ile Endüstriyel Tasarım Bölümü, tasarım problemine farklı metodlarla çözüm geliştirebilen; tasarım ve üretim süreçlerinin tümüne hakim; tasarımı etkileyen sosyal ve çevresel yapıyı anlayıp yorumlayabilen; ürün tasarımı, sistem tasarımı ve hizmet tasarımının yanında mobilya tasarımı ve ambalaj tasarımı alanlarında da deneyim sahibi; bilgisayar destekli tasarım ve üretim teknolojilerini kullanabilen; sürdürülebilirlik, çevresel dinamiklere duyarlı tasarım, kullanıcı odaklı tasarım, tasarım yönetimi gibi konulara hakim, ürün tasarımcıları ve tasarım yöneticiliği yapmaktayım ve sizin ile çalışmak isterim. grafik@arifemreeryilmaz.com

walla hemşerim çok güzel importçusunsen.Bu cv önyazısını başka bir arkadaşta görmüştüm seninki tam fake aynısını almışın yazık valla utan!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...