Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

3d mimari dış cephe çalışmam

hasankolay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Güzel olmuş arkadaşım.
Fakat tasarım haricinde ışıklandırma,kaplama ve render ayarlarına neden özen gösterilmiyor anlamadım.En berbat tasarımı bile ışık ve render ayarlarımız ile çok alıcı ve çok güzel hale getirebiliyoruz.Fakat nedense tasarımı yaptık ve bitti edası ile işi çabuk bitiriyoruz.
Şu yaptığın tasarıma inan bana çok daha fazla ışık,kaplama ve render ayarları harcasaydın süper bir görüntü olurdu.Vray ve mentalrayı gerektiği gibi kullanamıyoruz.Zemine bari Vray plane atasaydın.
İyi çalışmalar.

okcu06

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekür ederim

mertbey_

🌱Yeni Üye🌱
ellerine saglık bıze resımlı anlatımlar cok faydalı olcakdır..sızınde yardımlarınızla bızde gelıstrcez kendımızı..

taciy

🌱Yeni Üye🌱
hüseyin bey çalışmanız güzel olmuş. biz dış cephe süsleme mantolama işleri yapan bi firmayız eğer anlaşırsak bu tip çalışmalar yaptırmak istiyoruz. kısaca binalara süsleme söve kat silmesi fuga amerikan siding tipi süslemeler ile müşterilere göstermek istiyoruz.
bana ulaşırsanız sevinirim taciy@hotmail.com

bobmarley1910

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
modelleme üzerinde yoğunlaşıp başarılı bir şekilde işin içinden çıkmışsın.. fakat hasan arkadaşın da dediği gibi kaplama ışık ve render da görsellik açısından önemli hususlar bu hususları es geçmişsin... + çalışman zemin üzerine tam yerleştirilmemiş gibi görünüyor belkide bana öyle geliyor :)
eline sağlık..

vural19

🌱Yeni Üye🌱
silikon cephe yapımını nasıl öğrenebilirm yardım edebilecek olan varmı acaba