Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

3D Modelleme & Grafik Tasarımcısı - İstanbul

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
3D Modelleme ve Grafik Tasarım alanında Freelance İş Arıyorum (Acil)

Program/Seviye:
Adobe Photoshop
Adobe Illustrator
Adobe Indesign
3Ds Max
Vray

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhaba,
3D modelleme ve görselleştirme, Grafik tasarım alanında devamlı olarak çalışabileceğim bir arıyorum. Tasarımcısının yeteneğine güvenen, çalışmalarına ve emeğine saygı duyacak bir iş verenle devamlı olarak çalışmak istiyorum. 3D Mimari ve mobilya çizimlerinin yanı sıra katı cisim modelleme konusunda deneyimim var. Bir hafta sonra Full Time olarak çalıştığım firmadan ayrılıp, annemin rahatsızlığı nedeniyle yaklaşık 1 yıl Freelance olarak çalışmayı planlıyorum. İşverenin ciddiyeti ve isteğine göre bu süre uzayadabilir.

8 Yıllık Grafik Tasarım geçmişiyle, istenilen tüm alanlarda hizmet sağlayabilirim. Web tasarım konusunda deneyimim az ancak Web Template konusunda kendime güveniyorum. Sürekli olarak kendimi geliştirmeye ve yenilemeye çalışan bir insanım.

Aynı zamanda, fotoğrafçılık, video çekimi, montaj gibi alanlarda deneyim sahibiyim. 3D animasyon konusunda da çalışmalarım sürüyor kısa zamanda kendimi eğitim aldığım bu alanda da geliştireceğime inanıyorum.

İlgilenenlerin E-Mail yoluyla CV ve Portföy adresimi talep etmeleri rica olunur...

Sevgiler

E-posta: mehmetrecepozdemir@gmail.com

Telefon: 0554 591 57 86

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
DİKKAT!
a8yXf.png
Alıntı Mesajın Faydaları |
9AsHZ.png
İlanızın Kapatılması |
Ko4Yw.png
E-ticaret Nedir?

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

cerdem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba,

İngilizce bilen grafiker ihtiyacımız var. tam zamanlı çalışacak birini arıyoruz lütfen aşağıdaki maile çalışmalarınızdan birkaç örnek yollayın. cem@akoni.com.tr
isterseniz pazartesi günü görüşmeye gelebilirsiniz.
0533 704 45 01 gelmeden arayın lütfen.

Cem Erdem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...