Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

3D Modelleme | İş Arıyorum - Ankara

safahat

🌱Yeni Üye🌱
3D Modelleme | İş Arıyorum

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: Autodesk 3D Studio Max / Temel Seviye
Maxon Cinema 4D / Üst Seviye
Autodesk Maya / Orta Seviye
Archicad / Orta Seviye
Autocad / Temel Seviye
Lumion / Orta Seviye
Adobe After Effects / Orta Seviye
Adobe Photoshop / Üst Seviye
Agisoft Photoscan / Üst Seviye
e-on Vue XStream / Üst Seviye
Adobe Dreamweaver / Üst Seviye
Adobe Animate / Üst Seviye
Wordpress / Orta Seviye
Adobe Premiere Pro / Temel Seviye

İş deneyimi ve içeriği: Kreatif Vizyon Mimarlık | 3D Modelleme Uzmanı

Mimari projelerin görselleştirilmesinde 3D Modelleme Uzmanı olarak çalışmakla birlikte truvadesign.tv online video eğitim sitesinin editörlüğünü ve eğitmenliğini yapmaktaydım. Ayrıca video kursların duzenlenmesi ve yayınlanmasından sorumluydum

Altındağ Belediyesi Halk Eğitim Merkezi | Yazılım Öğretmeni

Altındağ Belediyesine bağlı Akşam okulunda Bilgisayar Kursu dönemsel Microsoft Office programlarının eğitimini verdim

Işık Reklam Matbaa | Web Tasarımcı

Firmanın birden fazla web sitesinin; Grafik Tasarımı, CSS kodlaması, Wordpress entegrasyonu, SEO, Flash Animasyon Reklam Bannerları, Katalog için İç Mekan 3D Modelleme ve Görselleştirme işlerinin yapımı. Ayrıca Bilgisayarların ve ağ sisteminin teknik bakım ve onarımları.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Lamborghini Egoista Konsept Otomobil Modelleme
hhgwork.com/lamborghini-egoista

Pontiac Motorsport Redbul Team UV Çalışması
hhgwork.com/pontiac-motorsport-rally

Not: Mimari çalışmalarımı ilgilenenler CV'imden inceleyebilir.

İşle ilgili açıklama: Yaklaşık 6 yıldır hobi olarak 3D Modelleme ve Animasyon ile ilgileniyorum. 2 Yıl kadar da freelance olarak Mimari modelleme yaparak ve 3D Modelleme üzerine video eğitimler çekerek harçlığımı çıkarmaya çalıştım.

Ankara'da tam zamanlı olarak kendimi daha da geliştirebileceğim.
Bu sektörde faaliyet gösteren Namaza karışmayan(tercihen teşvik eden) Kardeşlik hukukunu ön plana alan huzuru ve karşılıklı güveni, sevgiyi firma kültürü olarak benimsemiş uzun soluklu iş arıyorum.

E-posta: hhgemalmaz@gmail.com

Telefon: 0537 232 55 51

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

safahat

🌱Yeni Üye🌱

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Bu sayfayı siler misiniz*