Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Canberk YETKIN | Freelance 3D Modelleme, render ve animasyon hizmeti ! - Türkiye Geneli

Canberk Yetkin

🌱Yeni Üye🌱
Canberk YETKIN | Freelance 3D Modelleme, render ve animasyon hizmeti !

Program/Seviye: 3Ds Max (V-ray)
Autocad
Sketchup
Photoshop
Lumion
Illustrator
Dreamweaver

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Çocukken kareli defterde düşlediklerim bugün çizimlerimde hayat buluyor ve bu profesyonel tasarımlar size çok yakın…
Bahçelievler Erkan Avcı Anadolu, Teknik, Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nde Yapı Ressamlığı okudum. 2011 yılında Emre Arolat Mimarlık'ta Konsept ekibinde staj yaptım.
İlk bakışta neden ben diyebilirsiniz; Çünkü ne istediğinizi gayet iyi biliyorum. Sizin yapmanız gereken sadece ne istediğinizi söylemek, ben onlara hayat vermekle meşgul olacağım.
Kişisel hedeflerime gelecek olursak, insanları mutlu etmek, bütün bu saydıklarımın ötesinde bir amaç benim için. Bu amaca hızlı, kullanışlı, şık tasarımlarım eşlik edecek.
Sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda sizlere en uygun ve en güzel tasarımları çıkartıyoruz.
Ekibimiz 2 kişiden oluşuyor. 7 Yıllık deneyimi ile Mehmet Ünal ve ben sizleri mutlu etmeyi ilke edindik.
Proje büyüklüğüne göre ve hızına göre çalışıp, yüksek teknoloji ve tasarım gücümüz ile sizlere belirttiğimiz sürede ve en güzel şekilde teslim ediyoruz projenizi.
Sizlere bizi seçmeniz için birçok neden var iken en önemlisi, Profesyonel hizmet ve kalite için sizlerle çalıştığımızı unutmayın. Bizi kaliteli yapan sizlersiniz.
Detaylar için lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerimden iletişime geçiniz.

E-posta: info@canberkyetkin.com

Telefon: 0538 340 1969