Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

3D Modelleme Yapacak Yetenekli Kişiler Aranıyor - Türkiye Geneli

irukandji

🌱Yeni Üye🌱
3D Modelleme Yapacak Yetenekli Kişiler Aranıyor

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Normal fotoğrafı 3D yazıcıdan çıktı aldığımda yüz hatlarında doku olmasını istiyorum. Buna uygun şekilde modelleme yapabilecek yetenekli arkadaşlar arıyorum. Düzenli bir çalışma olacak. Freelance olarak evden çalışabilir. Şehir fark etmez.

Son düzenleme:

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

baturayvural

🌱Yeni Üye🌱
merhaba , 3d modelleme yapıyorum, ilanınız ile ilgileniyorum fakat tam olarak anlayamadım. detaylı bilgi veya görsel ile örneklendirebilirmisiniz ?

teşekkürler

sorix

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.bilbortcu.net
Hocam bu dediginiz yapılması için soldan sagdan yukarı ön ve arkadan fotograf çekilmesi lazım tek bir resimden olmaz işin detayını ve varsa resmi mail atarsanız yardımcı olmaya çalışırım sori-x@hotmail

irukandji

🌱Yeni Üye🌱
Hocam bu dediginiz yapılması için soldan sagdan yukarı ön ve arkadan fotograf çekilmesi lazım tek bir resimden olmaz işin detayını ve varsa resmi mail atarsanız yardımcı olmaya çalışırım sori-x@hotmail

Mail yolladım.

alrey

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar,

Biraz eski bi çalışmam ancak örnek açısından göndereyim dedim,

Old Man by alrey on DeviantArt

İstediğiniz doku olayı resimdekine benzer bir şey sanırım, o konuda zBrush da size yardımcı olabileceğimi düşünüyorum ancak fotoğraftan kısmı tam net olarak oturmadı kafamda, mail atabilirseniz sevinirim.

alreydesign@gmail.com