Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

3Dmax de İlk amatör koltuk tasarımım

Gökhan YILMAZ

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sanatolsun.com
ARKADAŞLAR BU İŞİ VE PROGRAMI ÖĞRENMEYE BAŞLAYALI 10 GÜN OLDU. KAPLAMA IŞIKLAR VE YANSIMALAR KOMUSUNDA HENÜZ BİLGİM YOK :) ELEŞTİRİLERİ BEKLİYORUM, ÇALIŞMANIN İLERLEYEN SAFALARINDA NELER YAPILABİLİR TAVSİYELERİNİZİ ESİRKEMEYİN LÜTFEN, KOLTUĞUN PATENTİ BANA AİTTİR :) PİYASADA BÖYLESİ YOK. HERKEZE BAŞARILAR.

koltukb.jpg

koltuk3.jpg

koltuk2g.jpg

gokpasaa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
emeğine sağlık ama minderler ve küçük yastıklarla süsleyebilirsin çalışmanı. kaplama içinde deri kullanırsan tasarıma uygun olur bence.

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
tek renk yerine farklı bir zemin seçmelisin sanırım

sorguc01

🌱Yeni Üye🌱
kardeş gerçekten güzel bir tasarım ama batman koltuğuna benzemiş

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar bakın çalışmasını yükleyen arkadaşımız; daha 10 gündür bu programı kullanıyormuş.Yani onun öğrenmesine katkıda bulunmak; daha fazla heveslenmesini ve her çalışmasını bizimle paylaşmasını istiyorsak; doğru ve düzgün yorumlar yapmalıyız.En azından emeğe saygımızdan dolayı; "hiç olmamış" gibi yorumlar yapmamalıyız.Size göre olmamış ise; nedenlerini ve çözüm yollarını anlatmalısınız...
Yoksa aksi taktirde arkadaşımız kırılacak; belkide sitemizde bir daha paylaşım yapmayacaktır...
Her şeyden öte; sitemizde paylaşım yapmak için bile; zamanını harcayan arkadaşlarımıza boynumuzun borcudur bu...

gookhan82; öncelikle emeğine sağlık...
Ayrıca ilk çalışmanı bizimle paylaşmaktan çekinmediğin içinde teşekkür ederiz.
3D tekniği açısından bu konuda uzman arkadaşlar size daha doğru yorumlar yapabilirler.Ama estetik ve tasarım açısından; ilginç olmuş.Ben beğendim açıkçası...
Ama evime alır mıydım bilmiyorum ama marjinal özellikler taşıyan bir rock barında son derece güzel olurdu :wink:
Saygılar

conywide

🌱Yeni Üye🌱
hocam şişirme kanepe olarak mı düşündün. yok öle düşündüysen belli başlı tasrım hataları var

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
İlk için görsel olarak iyi, teknik olarak bilmediğim için yorum yapamayacağım.
emeğine sağlık

ultracoust

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gayet güzel düşünülmüş bi çalışma bende yeni başladım max öğrenmeye sen 10 günde böyleysen demekki 1 sene sonra çok güzel şeyler yapacaksın kolay gelsin

selimk

🌱Yeni Üye🌱
koltuk

hocam hoş olmuş ya bana direk 1957 model chavrolet bell air havası verdi:smile: ama eyvallah farklı ve güzel bir çalışma olmuş arkadaşın dediği gibi deri kaplarsan çok güzel olur eline sağlık eyvallah.

sem89

🌱Yeni Üye🌱
g.ecglr sana katılıyorum.sölediklerin çok doğru.paylaşım için tşk ilk çalışma için gayet başarılı bencede..

brolin59

🌱Yeni Üye🌱
Güzel

İlk çalışma için çok güzel. Başarılarının devamını dilerim. Bir modeli gösteren şey texture dır. kullanımı kolaydır. sadece texture işinin biraz hammaliyesi vardır:)) texture kaplayınca eminim çok daha iyi görünür.