Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

3DSMAX Kartvizit Tasarımım

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
3DSMAX Kartvizit Tasarımım
İşten çıkarıldım hem iş arayıp hem piyasada ufak tefek iş yapıyorum kendime hazırladığım kartvizit tasarımım...

ahtan305t305m3d1copy.jpg

ahtan305t305m3d04copy.jpg

Kenarlarını 8x5 cm e kırpıcam...​

Benzer konular

EmPoZe

🌱Yeni Üye🌱
1.cideki Şah Yazısı Biraz Bozuk durmuş Sankı ama güzel ellerine sağlık

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
ledli aydınlatma üzerine mi çalışıyorsunuz?

splendors

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.gorkemsezer.com
3d'yi yeni öğreniyorsanız bir diyeceğim yok ama bu kart çizimiyle pek müşteri çekebileceğinizi düşünmüyorum. daha özgün olmalı.

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me

Berk Graphic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
3d max de kartvizit tasarımını ilk sende görüyorum genellikle vektör tabanlı program kullanılırda Illustratör,Corel vs.. Bu tasarım açıkcası pek kişi çekmez umarım şefkini kırmamışımdır ama daha iyi olması için diyorum :)

baterist83

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yahu senin gibi br yeteneği neden işten çıkarırlarki anşamadım gitti :( neyse kıymetini bilmemişler... :) bence daha iyi bir iş bulursun ... ama kartvizit için 3 boyutu boş ver... rectorel programlar daha iyi olur senin için...:)

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
yahu senin gibi br yeteneği neden işten çıkarırlarki anşamadım gitti :( neyse kıymetini bilmemişler... :) bence daha iyi bir iş bulursun ... ama kartvizit için 3 boyutu boş ver... rectorel programlar daha iyi olur senin için...:)

baterist kardeşim benim için abartılı bir övgü yapmışsın yanaklarım kızardı :kiss1:
ama bir türlü dikiş tutturamamaktan bıktım artık kendi patronum olmak istiyorum.
Kendi kendime yetsem bana yeter diye düşünmeye başladım.
Hergirdiğim yerde aynı dertlerle karşılaşmaktan gına geldi artık.
Ya paranı vermezler, ya az ücretle çalıştırırlar, ya iyi ücret verirler ama 5 kişilik iş yapmanı isterler yetersizlikle damgalarlar.
yada sigortanı yapmazlar...

Teknolojik olan herşeyden sıkıldım artık,
uydurmuşuz bir teknoloji yaratmışız,
sonrada kendi yarattığımız şeye köle olmuşuz.

notron.jpg

BİZ İNSANIZ !

Teknoloji ile gerçeğin sanalını gerçekçi yapmaya çalışıp duruyoruz
3d programlar, sinemalar, ses sistemleri, vs..vs..

Halbuki biz zaten 3 boyutlu bir dünyada (Cennet'te) yaşıyoruz.
Ama toplum olarak kaymış gidiyoruz teknoloji uğruna Cehennem yaratmaya.

Petrol ürünleri kullanmaya, halbuki birtek Güneş bile tüm enerji ihtiyacımıza yeter diye düşünüyorum.

Nitekim depremler olmaya başladı, Mahvettiğimiz doğa kendini yenileme evresine girdi.

Yakında depremler, fırtınalar, sel baskınları iyice şiddet arttıracak,
ve hepimiz sonunda aynı hizaya ineceğiz, merhamet sahibi, doğayla başbaşa,
gerçekten insan olacağız, zengin/fakir diye bişey kalmayacak.

Yani format atılacak, topraklarımız yanardağlardan fışkıran lavlar sayesinde bereketlenecek, havamız bu gaz salınımı ile temizlenecek, ve ozon tabakası derdimiz bitecek tertemiz bir dünyada yeni baştan başlayacağız...

cennetadasi.jpg

Bende abartmak istedim biraz kusura bakma kardeşim (samimiyetimle kardeşim diyorum)
İyi çalışmalar...

baterist83

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yaaa bu bilindik açıklamalar aslında... ama çıkıpta yeter diyecek ne cesaretimiz nede gücümüz var... teknolojiden uzak doğal yaşamaya kalkalım desek elimizden ne gelir bilmem... çünkü bireysel yapılacak hareketler değil bunlar. para hırsı, kazanma hırsı almış başını gitmiş... kimi daha çok kazanmak derdinde kimi ise karnını doyurmak derdinde... bende yaklaşık 14 yıldır reklamcılık sektöründeyim küçüklüğümden bilirim el emeği ustalığın nasıl revaşta olduğunu ve hakkını alabildiğin zamanları... şimdi ise tam tersi... usta olmak hep ikinci planda. teknolojik cihazlara ne kadar hakimsen o kadar ustasın.. o makinaları alacak gücün varsada patronsun...şimdi öyle bir devirki... ya bu deveyi güdersin ya bu diyardan gidersin hesabı...

bu arada sanada abartı sözler sarfettiğimi düşünmüyorum... evet tasarımın sonu yoktur ama hepimiz ekmeğimizin derdindeyiz ve ekmeğini kazanmak için ter döken herkeste benim için kıymetlidir :)

birde kendi işinin patronu olmak için acele etme... ben öyle bir hata yaptım ve yıllardır girdiğim borç batağından kendimi kurtarmaya çalışıyorum... şu anda yaptığın gibi evden çalışmaya deva et daha iyi fırsatlar çıkana kadar en azından... bu arada samimiyetin için teşekkür ederim.. seni samimi görmesem zaten böle bir yorum yazmazdım... her şey gönlünce olsun ...

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
yaaa bu bilindik açıklamalar aslında... ama çıkıpta yeter diyecek ne cesaretimiz nede gücümüz var... teknolojiden uzak doğal yaşamaya kalkalım desek elimizden ne gelir bilmem... çünkü bireysel yapılacak hareketler değil bunlar. para hırsı, kazanma hırsı almış başını gitmiş... kimi daha çok kazanmak derdinde kimi ise karnını doyurmak derdinde... bende yaklaşık 14 yıldır reklamcılık sektöründeyim küçüklüğümden bilirim el emeği ustalığın nasıl revaşta olduğunu ve hakkını alabildiğin zamanları... şimdi ise tam tersi... usta olmak hep ikinci planda. teknolojik cihazlara ne kadar hakimsen o kadar ustasın.. o makinaları alacak gücün varsada patronsun...şimdi öyle bir devirki... ya bu deveyi güdersin ya bu diyardan gidersin hesabı...

bu arada sanada abartı sözler sarfettiğimi düşünmüyorum... evet tasarımın sonu yoktur ama hepimiz ekmeğimizin derdindeyiz ve ekmeğini kazanmak için ter döken herkeste benim için kıymetlidir :)

birde kendi işinin patronu olmak için acele etme... ben öyle bir hata yaptım ve yıllardır girdiğim borç batağından kendimi kurtarmaya çalışıyorum... şu anda yaptığın gibi evden çalışmaya deva et daha iyi fırsatlar çıkana kadar en azından... bu arada samimiyetin için teşekkür ederim.. seni samimi görmesem zaten böle bir yorum yazmazdım... her şey gönlünce olsun ...

Teşekkür ederim Kardeşim... :)
Biliyormusun ben işe başladığımda çırakken sadece samur fırçalarla yazıyorduk,
Çok özlüyorum o günleri.
Sonra kartona çizim yapıp içini oyardık ve küçür pistore tabancasıyla içini boyardık, haika işler çıkarmışımdır övünmek gibi olmasın Gölge, bombe, pramit, efekt lerini elimle verirdim, yaldız altın gümüş renkli vitrin yazıları yazardım hele kullandığım ıstaka offf of ne günlerdi, bana gençliğimi hatırlattın ...

Allah gönlüne göre versin Senin Benim ve Hepimizin
(Gönlümüzden güzel şeyler geçirelim)

baterist83

🏅Acemi Tasarımcı🏅
haklısın ya ne günlerdi o günler... ışıklı tabelalara fon yapardık. arkadan tabancayla boyardık. gölgeler, renk geçişleri harika olurdu :) o zamandan kalma işler hala canlı duruyor.. şimdiki işler gibi 3 yıl 5 yıl değil en az 20 yıl kendini koruya işler... benim ailem hep bu işten ekmek kazanmış. babam, amcam, kuzenlerim felan. babam 40 yıldır bu işi yapan bir usta ona hayran kaldığım için başlamıştım bende..:) öylede kaldık..

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
Ben şehre yakın bir köye yerleştim.
Köyde bir arazim olsa vAllahi bırakıcam bu işi,
yayla havası gibisi yok,
toprakla uğraşırım hiç değilse kendi yiyeceğimi harçlığımı çıkarırım topraktan.

Şimdilik kirada oturduğumuz evin bahçesinde kışlığımızı çıkarıyoruz,
150 domates ve biber fidanı yetiştirdik,
ayrıca küçük serada da kendimize kış sebzesi yapıyoruz ,
süper hoşuma gidiyor,
yakında bu senenin fidanlarını dikmeye başlıyacam toprağa,
heyecanlanıyorum :).....

baterist83

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu arada adım murat... seninkide şenerdi sanırım :)

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me

stronger_ht

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bir tanıtım ajansına son derece aykırı bir tasarım olmuş, emeğe her zaman saygı, ancak imaja uymamış.