Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

3DSMAX Kartvizit Tasarımım

w0o0w

🏅Acemi Tasarımcı🏅
3d ve 2d yi karıştırmayalım hatta 4d :p
kağıt ise 2d vectorel - boyut ise 3d bence...

muratmuratca

🌱Yeni Üye🌱
oha yaaaaaa. Seni neden işten çıkardıkları çok açık ortada. Seni işe almaları bile en büyükkabahat. Adamın yaptığı kartvizite bak. Şaka gibisin. Yuh diyorum başka birşey demiyorum. Birde utanmadan buraya ekleyip yorumlara cevap yazıyor. Millet bir tarafı ile gülüp sana cevap yazıyor, sende onları ciddiye alıp cevap yazıyorsun.
Her önüne gelen ipsiz-sapsız internetten öğrendiği yaklan-yanlış bilgiler ile ben grafikerim diye işe girerse olacağı budur.
Adam senden üstüne para bile almalıymış. Adamın zamanına yazık.
Yazıklar olsun yaaaaa. İşte bu tip gereksiz kişiler yüzünden piyasa basitleşti...
Sana söylüyecek daha çok şeyim varda, adabım elvermiyor...

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
oha yaaaaaa. Seni neden işten çıkardıkları çok açık ortada. Seni işe almaları bile en büyükkabahat. Adamın yaptığı kartvizite bak. Şaka gibisin. Yuh diyorum başka birşey demiyorum. Birde utanmadan buraya ekleyip yorumlara cevap yazıyor. Millet bir tarafı ile gülüp sana cevap yazıyor, sende onları ciddiye alıp cevap yazıyorsun.
Her önüne gelen ipsiz-sapsız internetten öğrendiği yaklan-yanlış bilgiler ile ben grafikerim diye işe girerse olacağı budur.
Yazıklar olsun yaaaaa. İşte bu tip gereksiz kişiler yüzünden piyasa basitleşti...

Bir sanat yönetmeni olarak görüşlerinizi bildirdiğiniz için sizede teşekkür ederim.

Sabah sabah beni motive ettiniz :)

Dünya tayfında her renkten insan var, herhalde sizde karanlık tarafındakilerdensiniz...

( Bu sitede ilk mesajınızı bana yazdığınız için ayrıca teşekkür ederim )

.

Son düzenleme:

sync_up

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Asıl sana yazık!!!

Son söylediğini sana ileterek başlayayım. Benim de sana söyleyecek o kadar çok şeyim var ama benim de adabım elvermiyor...

Piyasada kendini bi halt zanneden senin ve senin gibiler olduğu için bu piyasayı bıraktım ben. Senin de söylediğin gibi internetten gördüğün öğrendiğin ya da öğrendiğini zannettiğin şeylerle kalkıp başkasını eleştirdiğine göre bu arkadaşın yaptığının yarısını yapabilecek kabiliyetin yoktur senin.

Yazık çünkü dediğim gibi seninle aynı piyasayı paylaşmışım. Bir de utanmadan kendine sanat yönetmeni falan demişsin... Sen beni güldürdün Allah'da seni güldürsün. Sen daha kendini yönetmeyi bilmiyorsun ki hangi sanatın yönetmeni olacaksın.

Admin arkadaşım ve diğer arkadaşlarım size karşı haddimi biraz aşarak böyle bir yazı yazdığım için kusura bakmayın ancak bu kişi ve bu kişi gibi düşünen insanlar inanın midemi bulandırıyor artık.

namasteeee arkadaşım ellerine ve emeğine sağlık. Emek verilen hiçbir şey kötü değildir, sadece beğenen kişileri farklıdır. Senin de dediğin gibi reklam ve tanıtım tayfında farklı bir renk olarak işine ve çalışmalarına devam et eminim çok daha iyi yerlere geleceksin. Çalışma konusunda da kafana takma, grafikerlerin kaderinde bunlar var. Mutlaka değerini göstereceğin bir noktaya geleceksin...

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
Son söylediğini sana ileterek başlayayım. Benim de sana söyleyecek o kadar çok şeyim var ama benim de adabım elvermiyor...

Piyasada kendini bi halt zanneden senin ve senin gibiler olduğu için bu piyasayı bıraktım ben. Senin de söylediğin gibi internetten gördüğün öğrendiğin ya da öğrendiğini zannettiğin şeylerle kalkıp başkasını eleştirdiğine göre bu arkadaşın yaptığının yarısını yapabilecek kabiliyetin yoktur senin.

Yazık çünkü dediğim gibi seninle aynı piyasayı paylaşmışım. Bir de utanmadan kendine sanat yönetmeni falan demişsin... Sen beni güldürdün Allah'da seni güldürsün. Sen daha kendini yönetmeyi bilmiyorsun ki hangi sanatın yönetmeni olacaksın.

Admin arkadaşım ve diğer arkadaşlarım size karşı haddimi biraz aşarak böyle bir yazı yazdığım için kusura bakmayın ancak bu kişi ve bu kişi gibi düşünen insanlar inanın midemi bulandırıyor artık.

namasteeee arkadaşım ellerine ve emeğine sağlık. Emek verilen hiçbir şey kötü değildir, sadece beğenen kişileri farklıdır. Senin de dediğin gibi reklam ve tanıtım tayfında farklı bir renk olarak işine ve çalışmalarına devam et eminim çok daha iyi yerlere geleceksin. Çalışma konusunda da kafana takma, grafikerlerin kaderinde bunlar var. Mutlaka değerini göstereceğin bir noktaya geleceksin...

Teşekkür ederim kardeşim,
Ama Sanat Yönetmeni haklı,
benim hiç bir sertifikam yok...
İnternetten ve kitaplardan öğrendim ben bunları,
sanatsal bir yanı yokzaten,
zaten orta okul 1den terkim tahsil hayatımı ben.

Ama insanları seviyorum,
en iğrenilecek insanların bile içindeki yüceliği görmüş biriyim ben...

Sadece iki kutublu bir tayfın içinde ordan oraya renk değiştiriyoruz,
Aslında biz o tayfın kendisiyiz.

Tekrar teşekkür ederim.

hsyngngr

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.huseyingungor.org
arka zeminin ahşap olması kötü olmuş sanki marangoz kartvizziti gibi duruyor. daha farklı bişey olabilirdi

drawsever

🌟Usta Tasarımcı🌟

altına imzamı atacağım bir cevap. diline sağlık sync_up.

errortaa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
talhagunes.wordpress.com
kardeş ilk olarak kartvizitineyorum yapayım grafiker hemde bir 3d ci olarak.En önemlisi 3d ile vektörel olayını birbirine karıştırmamak lazım 3d sadece modellemelerde ve animasyonlarda işimize yarr ,grafik işleri vektörel olması daha avantıjlıdır pixel olayları falan filan ama bak sana tavisyem 3d logo yapabilisin netten bka çok güzel işler var 3dmax i ve çalışma alanlarını bi araştır.
Gelelim diğer sana laf atan kibri zirve yapmış nefsine köle olmuş insanoğluna kardeş demicem sana denmez çünkü eyyy insanoğlu bü dünyanın ötesinde bide işin ahiret tarafı var nekadar bu dünyaya köle olur şeytanın mazkarası olursan ahirette kendini zararda olanlardan görürsün kibr imanı sirke gibi yakar sözleriniz kibrinizin zehirli birer meyvesi arkdaştan helalik dileyin zira bu kul hakkdır.Allahu Teala herşeyi affeder kul hakkını affetmez çünkü kulların kendi aralarında olan bir meseldir üç günlük dünyada ne mal olucana değil nere gidicene dikkat et kendine gel insanların kabini kırma ahireti var bu işin.Bu abimiz yanlış yapabilir yeni yeni ilgileniyo belki konu ile her insan hata yapar insnaları aşşaılmak değil elinden tutumak bir insana ve müslümana yakışır.
goethe bir sözü vardır eleştiri ahmak insanların bir lüksüdür diye artık kendini burdan düşüne hangi kefedesin.

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
Teşekkür ederim errortaa tavsiyelerine dikkat edicem :)

Diğer arkadaşın benden helallik istemesine, özür dilemesine gerek yok,
ben kin tutmuyorum "her ŞERDE bir hayır vardır" diyorum.

Hakkım sonuna kadar ona ve herkese helal olsun her zaman :)

Korkmasına gerek yok artık öbür taraftan :)

firkete

🏆Pro Tasarımcı🏆
elbette bu işler kolay öğrenilmiyor. Basit gibi dursada ciddi emek harcanması gereken bir iş. Hele işin içine yaratıclık girerse ki mecburen girmek zorunda emeğin yanında artık Allah vergisi bir şeylerinde olması lazım.

her şeyden önce çok iyi bir gözlemci olman lazım. Tasarımımn her çeşidini gözlemen ve onlardan bir şeyler kapabilmen... taklit etmekle başlarsan zamanla kendi stilini geliştirirsin. Ancak kesinlikle sabırlı olman lazım. Eğer şartların elvermiyorsada, geçindirmek zorunda olduğun bir ailen falan varsa daha az zaman harcayarak gelişebileceğin bir iş bulmanı tavsiye ederim.

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
elbette bu işler kolay öğrenilmiyor. Basit gibi dursada ciddi emek harcanması gereken bir iş. Hele işin içine yaratıclık girerse ki mecburen girmek zorunda emeğin yanında artık Allah vergisi bir şeylerinde olması lazım.

her şeyden önce çok iyi bir gözlemci olman lazım. Tasarımımn her çeşidini gözlemen ve onlardan bir şeyler kapabilmen... taklit etmekle başlarsan zamanla kendi stilini geliştirirsin. Ancak kesinlikle sabırlı olman lazım. Eğer şartların elvermiyorsada, geçindirmek zorunda olduğun bir ailen falan varsa daha az zaman harcayarak gelişebileceğin bir iş bulmanı tavsiye ederim.

:) teşekkür ederim firkete...

remedya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Künde-i Kelimeden ,Cümle-i Tuş etmeden önce yaptığın çalışma corelle de yapılabir demek istiyorum , 3D çıktığına göre gerçekten 3.boyut etkisi vermesi gerekir. Güzel bir çalışma ancak piyasadan acemileri değil amatörleri de değil , bu piyasadan işini rasgele yapanları stemizliyoruz en azından biz işini özensiz yapıp , alelacele daha doğrusu alel-ecele iş yapıp sunan arkadaşları tabi seni kastetmiyorum,piyasada olanları temizlemeye çalışıyoruz. nasıl temizliyoruz ilacı,deterjanı var mı var, uygun,edebi,ahlaki,mantıklı eleştiri yaparak,burada fenafillah bir zatın eleştirmesi gibi yani bir filin züccaciye dükkanına girmesi gibi değil , tutarlı,kapasite ve seviye ölçüsünde eleştiriyoruz.Biz grafikerlik öğrenirken, sanat tarihi, edebiyat,müzik,serbest tasarım,davranış psikolojisi,satış pazarlama ilkeleri , gibi daha pek çok alanda entellektüel eğitim alanlardan ve sürekli geliştirenlerdeniz.İnternette bile , görmesek bile karşımızda konuştuğumuz kişiye saygı duymak zorundayız. Tekrarlıyayım zorundayız. Nezakete mecburuz.İyi davranmaya mecburuz,yaradılışımızın gayesi de bu,insan olmamızın gereği de . hayvana özenmek niye ?

raihan

🌱Yeni Üye🌱
kartvizit tabela havası vermiş işinize uygun bir kartvizit olmuş yani.
Bu neonlar gündüzde yanıyormu?meraktan sordum. (şaka şaka :) )

Ha unutmadan sanat yönetmeni ( ne işe yaradığınıda bilmiyorum, o zaman öğrende gel demeyin )arkadaşın yazdıklarına kulak asma cahilliğine ver.

tükenmezkalem

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çalışma bir tarafa , umarım istediğiniz işi bulmuşsunuzdur.

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
Künde-i Kelimeden ,Cümle-i Tuş etmeden önce yaptığın çalışma corelle de yapılabir demek istiyorum , 3D çıktığına göre gerçekten 3.boyut etkisi vermesi gerekir. Güzel bir çalışma ancak piyasadan acemileri değil amatörleri de değil , bu piyasadan işini rasgele yapanları stemizliyoruz en azından biz işini özensiz yapıp , alelacele daha doğrusu alel-ecele iş yapıp sunan arkadaşları tabi seni kastetmiyorum,piyasada olanları temizlemeye çalışıyoruz. nasıl temizliyoruz ilacı,deterjanı var mı var, uygun,edebi,ahlaki,mantıklı eleştiri yaparak,burada fenafillah bir zatın eleştirmesi gibi yani bir filin züccaciye dükkanına girmesi gibi değil , tutarlı,kapasite ve seviye ölçüsünde eleştiriyoruz.Biz grafikerlik öğrenirken, sanat tarihi, edebiyat,müzik,serbest tasarım,davranış psikolojisi,satış pazarlama ilkeleri , gibi daha pek çok alanda entellektüel eğitim alanlardan ve sürekli geliştirenlerdeniz.İnternette bile , görmesek bile karşımızda konuştuğumuz kişiye saygı duymak zorundayız. Tekrarlıyayım zorundayız. Nezakete mecburuz.İyi davranmaya mecburuz,yaradılışımızın gayesi de bu,insan olmamızın gereği de . hayvana özenmek niye ?
Teşekkür ederim remedya kardeşimsin...
kartvizit tabela havası vermiş işinize uygun bir kartvizit olmuş yani.
Bu neonlar gündüzde yanıyormu?meraktan sordum. (şaka şaka :) )

Ha unutmadan sanat yönetmeni ( ne işe yaradığınıda bilmiyorum, o zaman öğrende gel demeyin )arkadaşın yazdıklarına kulak asma cahilliğine ver.
Sağol kardeşim :)
Çalışma bir tarafa , umarım istediğiniz işi bulmuşsunuzdur.
Evet şuan çalışıyorum , teşekkür ederim iyiniyetin ve ilgin için tükenmezkalem :)