Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

4. İzmir Buluşması Fotoğrafları ve Videoları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

firex

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.milcanx.com
Çok güzel olmuş,

Bir forumun ne kadar kalite olduğu ve bu kaliteninde tabi ki üyelerinden ve yöneticilerinden geçtiğini en somut şekilde gösteren bir tablo izledim.

Bu kadar uyumlu bir topluluğun paylaşımlarının da iyi olacağına ve foruma katkılarının günden güne daha da güzelleşeceğine inanıyorum.

grafikerler.net yönünden bizler şanslı, grafikerler.net bizler yönünden şanlı...

Hepinizin yüzü hep gülsün ama hiç solmasın.

K.maraşta' yım böyle bir etkinliğin olabileceğini düşünemiyorum ama umut etmekte ısrar ediyorum. Bursa'dan dönüş yaptım 1 yıla yaklaştı. K.maraş'lı kaç kişi vardır sitemizde bilemiyorum.

Hepinize çok teşekkürler.....

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
:( Yaa niye yazın olmuyor buuu? Haksızlık ama. Geçen sene öyle olacaktı. Kaldı.

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
şimdi sevgili onur şimdi sevgili creedwar... asıl gazı siz bana veriyomuşunuz gibime geliyo :D atılan değil katılan bir yapım olduundan affınıza sığınırım. :D

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
şimdi sevgili onur şimdi sevgili creedwar... asıl gazı siz bana veriyomuşunuz gibime geliyo :D atılan değil katılan bir yapım olduundan affınıza sığınırım. :D

:rofl: Kim kime dumduma. :D Bensiz o iş yaştı zaten. Siz doğada toplanın yine. :p

Bu arada avatarın süpeeeer! :party:

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Haklısınız arkadaşlar.. ama bu işler biraz karışık, hadi yaptık oldu diyemiyoruz çünkü biz İzmir'iz ;) doğru bir takvim planı hazırlamak gerektiği için bu sabır, her zaman İzmir örnek oldu bu anlamda yine öyle olacak.

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Öyle olsun bakalım :)
Etkinlik fotoğraflarından sonucu görme imkanımız olur umarım :D

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Tabi ki olucak! eskilerin olmaması malum upload siteleri =)

fakat fotoğraflarla avunmak yerine, gelip misafirimiz olun, bizzat yaşayın, yaşatın;)

Ben çok yüzsüzümdür.
"Misafirin kusuruna bakılmaz" sözü herzaman için düsturumdur.
Sonra ğağırdığınıza pişman olmayın :D

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
İzmir buluşmalarında herzaman farklı şehirlerden misafirlerimiz olmuştur, siz yeterki gelin, ne kusura bakılır, ne de pişamlık yaşanır aksine mutluk vermiş, bizi onurlandırmış olursunuz...
Yalnız şuna dikkat misafir umduğunu değil bulduğunu yer! :D

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
İzmir buluşmalarında herzaman farklı şehirlerden misafirlerimiz olmuştur, siz yeterki gelin, ne kusura bakılır, ne de pişamlık yaşanır aksine mutluk vermiş, bizi onurlandırmış olursunuz...
Yalnız şuna dikkat misafir umduğunu değil bulduğunu yer! :D

Kusura bakmayın ama bu söz davetsiz misafir içindir :D

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
Haklısınız arkadaşlar.. ama bu işler biraz karışık, hadi yaptık oldu diyemiyoruz çünkü biz İzmir'iz ;) doğru bir takvim planı hazırlamak gerektiği için bu sabır, her zaman İzmir örnek oldu bu anlamda yine öyle olacak.

Onur Karadağlı çok güzel belirtmiş, benim ilk grafikerler toplantım bu başlıkta bahsedilen toplantıydı mesela...

oldukça güzel ve üzerinde kafa patlatıldığı daha mekana girdiğimde yapılmış olan çalışmalardan belli oluyordu... Afişler, toplantı planları ve diğer kılık kıyafet çalışmaları...

yine aynı dereceyi tutturmak için bu denli üstüne titrenmesi ve oldu denilene kadar takvim belirlenememesi oldukça anlaşılır bir durum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...