Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

48 Sayfalık Hazırlanmış Bir Dergi Forması

interhalil_58

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kardeş bu forma ne kadar mantıklı sence 1-44 sayı 1.formada verirsen bu kitabı veya neyse dergiyi nasıl harmanlamayı planlıyorsun ben anlamadım. İç şçe 11 formayı attığında bu kitap şişer dolayısıyla sayfalar kayar.

Sekizer sekizer ayırman gerek formaları sonra harmanda birleşmesi gerekir bu formalardan gerekli verimi alamazsın diye düşünüyorum.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Kardeş bu forma ne kadar mantıklı sence 1-44 sayı 1.formada verirsen bu kitabı veya neyse dergiyi nasıl harmanlamayı planlıyorsun ben anlamadım. İç şçe 11 formayı attığında bu kitap şişer dolayısıyla sayfalar kayar.

Sekizer sekizer ayırman gerek formaları sonra harmanda birleşmesi gerekir bu formalardan gerekli verimi alamazsın diye düşünüyorum.

Bu forma hatalı mı yani?

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
faydalı olacak , teşekkürler paylaşımın için:)

acar07

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tesekkur ederız bılgılendırmıssınız ama ben sahsım adına konusmuyorum belkı bılmeyen arkadaslar vardır bu dergı forma montajı ıplık dıkıs mı yoksa tel dıkıse gore mı ayarlı onuda bıldırırsen arkadaslara bılgı olur

fberber

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bu formalar nasıl katlanıyor da, sayfalar sıralı hale geliyor Ahmet kardeş. Ben boş kağıt üzerinde numaraları verdiğin düzende yazdım. Katlıyorum. Bir türlü uyduramadım

Yardımcı olabilir misin?

winston06

🌱Yeni Üye🌱
bu küçük makinalar için geçerli olan bi forma düzenidir sen filmcimisin kardess .))

artika.55

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sa. toprak bende samsunluyum. istanbul'dan abdullah uzun. güzel yapmışsın ama aklıma bir soru takıldı. derginin kağıdı kalın olacaksa mesela 250 gr. ve üstü o zaman yine bu katlamamı olacak yoksa katlamayı yapacak yer için ayrı bir montaj gerekecek mi? 48 sayfalık dergiyi kalın kağıda basacaklarsa amerikan cilt olacaksa yine bu şablonmu olacak? lütfen katlamanın altına gramaj bilgisi ve baskı ebatı 50*70 - 64*90 * 70*100 gibi yazarmısın?

gulum352

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok faydalı bir paylaşım teşekkürler...

ahmet_06

🌱Yeni Üye🌱
slm

ahmet kardeşim bu yaptığım montaj forma ön ve arka olarak yapmışşısın ya bu ebadı neye göre ayarlıyorsun. bide kros aralığını transformdan mı ayarlıyorsun...
teşekkür ederim...şimdiden.

hümeyracan

🌱Yeni Üye🌱
her şey iyi hoş olmasınada birde resimleri görebiliyor olsaydım daha güzel olacaktı, görünmüyor malesef :)

blitz

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar, resimleri ben niye göremiyorum

blitz

🌱Yeni Üye🌱
İyi de, siteye üyeyim, görebilmek için ne yapmak lazım :):sadsmile: