Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

5 ila 10 bin tl arasında ddış mekan baskı makinası arıyorum - Türkiye Geneli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

siberlord

🏅Acemi Tasarımcı🏅
5 ila 10 bin tl arasında ddış mekan baskı makinası arıyorum

Marka / Model: farketmez

Fiyat:

Teslimat: Kargo Dahil

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: 5 ila 10 bin lira arası dijital baskı makinası arıyorum...

Marka / Model: farketmez

Fiyat: 5000-10000

Teslimat: Elden

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: arkadaşlar problemsiz dış mekan baskı makinası arıyorum baskısı kötü denmeyecek kadar iyi olursa mutlu olurum
kafa izi falan bıramasın yeterli ..
kafalarında problemde olmasın tabiki
teklifleri alta veya özel mesaj ile makinanın resimleri ile gönderirseniz sevinirim.
şimdiden teşekkürler...

E-posta: axxareklam@gmail.com

Telefon: 0541 667 52 53

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
|

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

interdijital

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.interdijital.net
Dolar artışından dolayı 10 bin tlye çalışır durumda makina bulabileceğini sanmıyorum,sen birazdaha para biriktirmeye bak

sampiyonemre

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşım elimde infiniti YF 8160 plus var...kafalar 3 aylık..

setdijital

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.setdijital.com
5-10 bin tl yi bırak 5-10 bin dolara bile bulamazsın üstadım üstelik hem step izi yapmayacak hemde iyi durumda olacak :)
bende 3tane maxima var 1tanesi 66 milyar ayrıca operatör farkından bazen step izi yapmıyor değil düşün artık gerisini :)
sen boşuna arama o fiyata hurda bulursun anca hatta onuda bulamazsın cünkü firmalar takasta bu makineleri 5-10 bin dolara sayıyor kendi malını satmak için :)
ama istersen maximalardan birini 66 milyara satarım

BuBiM

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Satılık İnfiniti 8160ıııplus 160 cm 4 kafa baskı makinası
tablo basacağım için iç mekan makina alacağım. Makina çok çok iyi durumda dışarıya baskı yapmadığımız için kendimize çalıştığımız için makina sıfırdan farksızdır.. kafalar çok çok iyi durumdadır yerimiz bursa'da makina görmek isteyenleri beklerim Ayrıca Makina 1 Yıllık Servis Garantilidir. Fiyatı: 8.500 TL. olarak Düşündük Tabi Eğer Ciddi Alıcılar olursa İndirme Gidilebilir.. İletişim 544 452 28 88-224 252 20 25

k_adir

🌱Yeni Üye🌱
kardes o özelliklerde o fiyata varsa ben alıyım ya :)

BuBiM

🏅Acemi Tasarımcı🏅
SATILIK İNFİNİTTİ 8160 III Plus makina ilk günkü gibidir kafalar iyi durumdadır büyük makina alacağım için satıyorum makina 4 kafadır 8 kafadan daha iyi baskı yapar kalite olarak 165 net basım alanı vardır makinanın 1 yıl servis garantisi bulunmaktatır özak tarafından alıcıya hayırlı olsun fiyat olarak 9,000 TL düşünmekteyiz yerimiz bursadadır 544 452 28 88 iletişime geçebilirisiniz

siberlord

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Dolar artışından dolayı 10 bin tlye çalışır durumda makina bulabileceğini sanmıyorum,sen birazdaha para biriktirmeye bak

siz 5000 usd ye epson dx5 satmıyormusunuz peki? sıfır ?
bu arada makina alınmıştır arkadaşlar. konica aldık 320

siberlord

🏅Acemi Tasarımcı🏅
5-10 bin tl yi bırak 5-10 bin dolara bile bulamazsın üstadım üstelik hem step izi yapmayacak hemde iyi durumda olacak :)
bende 3tane maxima var 1tanesi 66 milyar ayrıca operatör farkından bazen step izi yapmıyor değil düşün artık gerisini :)
sen boşuna arama o fiyata hurda bulursun anca hatta onuda bulamazsın cünkü firmalar takasta bu makineleri 5-10 bin dolara sayıyor kendi malını satmak için :)
ama istersen maximalardan birini 66 milyara satarım

ben sana 4 kafasıda sıfır konica makina bulayım 25.000 tl ye istermisin.
ben makina arıyorum diye konu açıyrum yorum yapıyorsunuz..
bana satan kişiler yazsın yorumcular değil rica ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...