Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

50. Yıl Tahran Anadolu Lisesi Logosu

asxumut

🌱Yeni Üye🌱
50. Yıl Tahran Anadolu Lisesi Logosu

9566.jpg

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Logoda bi kopukluk olmuş sanki alt ile üst kısım birbirinden bağımsız farklı gibi duruyor, bir de anadolu yazısını özellikle mi büyüklü küçüklü yaptınız.
Elinize emeğinize sağlık.

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
'50. yıl' yazısı altta olup alt kısmı biraz üst kısma yakınlaştırırsanız daha iyi toparlanır gibi duruyor ama ben yine de beğendim emeğinize sağlık

asxumut

🌱Yeni Üye🌱
öncelikle yorum ve görüşleriniz için teşekkür ederim martin 78 anadolu yazısını özellikle büyük yaptıkki dikkat çeksin diye çünkü yazıldığı alan çok dar ve tahran ile lisesi arasında sönük kalabilir diye orantılı bir biçimde büyük yazdık seventh arkadasım 50.yıl yazısını aşağıya almayı düşündük fakat okulumuzun adı 50. Yıl Tahran Anadolu Lisesi fakat bizim kullandığımız TAL harfleri yazı ve kısaltmayla bir bütünlük sağlaması için ortada kalması daha mantıklı geldi. Tekrardan yorum ve görüşlerinize teşekkür ederim iyi forumlar dilerim.

igkorkut

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşım bence logoyu tümden bi kalıba alıp, parçalarıda yakınlaştırırsan daha iyi duracak gibi :/

glesn

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşım bence logoyu tümden bi kalıba alıp, parçalarıda yakınlaştırırsan daha iyi duracak gibi :/

arkadasa katiliyorum, 'anadolu' yazisini buyuklu kucuklu yazmissin fakat bence bilincli yapilmis gibi durmuyor, yani disardan bakan birisi bunun yanlislikla oldugunu dusunebilir. Bence yaziyi duzeltip parcalari yaklastirirsan guzel bir logo olabilir. eline saglik.. :)

vosken

🏅Acemi Tasarımcı🏅
renkler güzel, ama TAL yazı üzerinde çok çalışılmalı, diğer kısımlar klasik aslında. Benim fikrim 2009 da kurulmuş çok yeni sayılabilecek bir lise için daha modern daha yeni çizgiler çözümlemeler getirmendir. Eski bir lise olsa yazı tipi seçimi veya bu çizgiler uygun olurdu kesinlikle.