Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

6 Günlük Yeni Nesil iMac 21'5 1TB HDD - 8GB RAM - i5 - md093tua 2.500 tl - Türkiye Geneli

cemgnr

🌱Yeni Üye🌱
Ürün satılmıştır.

6 Günlük Yeni Nesil iMac 21'5 1TB HDD - 8GB RAM - i5 - md093tua 2.500 tl

Marka / Model: md093tu/a

Fiyat: 2500

Teslimat: Elden

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: ihtiyaç fazlası olarak alındı arkadaşlar elimde iki adet iMac olduğundan dolayı bunu satıyorum alalı 6 gün oldu fatura, fiş, kutu ve tüm aksesuarlar magic mouse-wireless keyboard vs. hepsi 0'dır.

fazla söze gerek görmüyorum apple kullanıcıları için bulunmaz bir fırsat diyebilirim, piyasanın çok çok altında fiyata veriyorum.

takas düşünmüyor zaten evimde bir dünya cihaz var

ödeme ile ilgili istanbul içi elden düşünüyorum diğer illerden varsada ptt üzerinden iki taraf anlaşarak satış yapılabilir.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

mac +ları

- stabil çalışır, yıllar geçsede yavaşlamaz, hata vermez, mavi ekranla sizleri saatlerce uğraştırmaz, hızlıdır.

- arayüzde onlarca uygulama, oyun, program, internet sekmesi, vs. açsanızda kasmaz.

- şık, zarif, ince ve aşık edici tasarım fazla söze gerek yok görenleri kendine çeken bir havası ve tarzı var.

- açılışta bootcamp ile istediğiniz işletim sistemini başlatabilirsiniz - mac / windows / linux vs.

veya parallel desktop ile windows-linux-mac ne isterseniz kullanabilirsiniz. Hatta paralel desktop ile 5 işletim sistemi bile tek ekrandan yönetmek mümkün bunu windows ile yapamazsınız.

son resimde, gördüğünüz gibi...

- virus girmez, çünkü tüm virusler windows için yazılır, kafanız rahat, banka-kişisel-mail-iş-proje vs. tüm bilgileriniz güvende.

- 7 yıldır kullandığım modeli vardı 1.5 bin liraya sattığım halen ilk gün ki gibi çalıştığını rahatlıkla söyleyebilirim.

- çok kısa sürede yedek alıp, güncelleştirme yükleyebilen bir işletim sistemi

- profesyonel grafik ve ses tasarımcılar için vazgeçilmez uygulamar mac'de dir, ve çoğu mac tercih eder.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

fiyatı gayet ideal arkadaşlar piyasada 2.900 - 3.300 lira iken bende 2.500 lira gayet makul.

araştırmak isteyenler google'a md093tu/a yazıp büyük elektronik mağazalara bakabilir. 6 gün için 400-800 lira fazladan vermenize gerek yok. Alacak olan piyasa araştırma yaparsa hak verecektir.

2 Yıl bilkom garantisi + 90 Günlük apple desteği mevcuttur.

-Yüklü Uygulamalar-

Adobe Master Collection;

Photoshop, Illustrator, Dreamweaver, Flash PRofessional, Indesign ve diğer Adobe programları yüklüdür. CS6 (Lisanslı ve Güncel sürümdür)

Mac için 2011 ofis paketide yüklüdür. Powerpoint, Word, Excel, Outlook, Messenger ve diğerleri (Lisanslı ve Güncel sürümdür)

Parallel Desktop 8 (aynı anda diğer işletim sistemlerini çalıştırmak için gerekli program)

dipnot: 8GB ram var maximum 32'ye kadar destekliyor.

Windows 7 Ultimate 64bit

Visual Studio 2010 Ultimate

Sql Server Database 2008 r2

yeşil yazılı olanlar parallel desktop ile windows 7'ye kurulan programlardır, resimde görebilirsiniz aynı anda tüm işletim sistemleri hızlı ve stabil çalışır, takılma, donma yaşanmaz.

tüm uygulamalar yüklü veriyorum sizlere.

E-posta: cemguner20@gmail.com

Telefon: 0553 322 18 94

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.