Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

GTA 6'NIN OYNANIŞ VİDEOSU SIZDIRILDI! İŞTE OYUNA DAİR GÖRÜNTÜLER

derinlerde

🌱Yeni Üye🌱
Katılım
19 Eyl 2022
Mesajlar
1
Tepkime puanı
3
Konum
turkey
Web sitesi
m2pvpserverler.com
Twitter'da bir kullanıcı, GTA 6'ya ait olduğunu iddia ettiği oyun içi görüntüleri paylaştı. Görüntüler, oyunun Vice City'de geçeceğini ve kadın bir karakteri yöneteceğimizi doğrular nitelikteydi.

2013 yılında piyasaya sürdüğü GTA V’in desteğini en sonunda geçtiğimiz günlerde resmen kesen Rockstar, artık GTA 6 için el sallamaya başladı. Geçtiğimiz aylarda yeni GTA üzerinde resmen çalıştığını duyuran şirket, yine de halen oyundan yeni bir bilgi paylaşmadı. Bugünse oyun dünyasını sallayan bir paylaşım yapıldı.
GTAForums'ta "teapotuberhacker" isimli bir kullanıcı, GTA 6’ya ait olduğunu iddia ettiği oyun içi görüntüleri paylaştı. Kısa süre içinde sosyal medyada yayılan oyun içi görüntüler, GTA 6’nın nasıl bir atmosferde geçeceğini ve bu dünyada bizleri bekleyen bazı özellikleri gösterdi. Ayrıca oyun haritasının GTA Vice City’nin haritası olduğu da görüldü.

GTA 6’dan olduğu iddia edilen görüntüler:​


gta 6
gta 6
gta 6
gta 6
gta 6
gta 6

Bu görüntüler nereden geldi?​

Sosyal medyada paylaşılan bilgilere göre görüntüleri paylaşan kişi, Rockstar Games'ten kovulmuştu ve bu görüntüler, onun için bir intikam hareketiydi. Bu hikâyenin gerçekliği bilinmezken, bunun da üstüne aynı kişinin geçtiğimiz günlerde Uber'in hacklenmesinden sorumlu olan kişi olduğu da öne sürüldü. Tabii bu iki bilgi de doğrulanmamak üzere iddia olarak yayıldı.

Peki bu gerçekten GTA 6 mı?​

GTA 6’dan olduğu iddia edilen bu görüntülerin ne zaman çekildiği bilinmiyor. Fakat görüntülerin güncel olduğunu varsayarsak, Rockstar’ın henüz oyunu geliştirmeye devam ettiğini ve tamamlamasına uzun bir süre kaldığını söyleyebiliriz. Zira oyundaki animasyonlar, etkileşimler ve oyun dünyasında sadece bu videolardan görebildiğimiz birçok eksik bulunuyor. Öte yandan görüntüler iki yıl öncesiden de olabilir ve şu anda GTA 6, çok daha tamamlanmış bir düzeyde bulunuyor olabilir.

GTA 6'NIN OYNANIŞ VİDEOSU SIZDIRILDI! İŞTE OYUNA DAİR GÖRÜNTÜLER​


Sosyal medyada görüntülere gelen yorumlardan bazılarına göreyse bu görüntülerin GTA 6'ya ait olması neredeyse kesin. Zira görüntülerde gördüğümüz hata giderici panellerin, görüntülerin çekildiği oyun motorunun Red Dead Redemption ve GTA V ile aynı oyun motoru olduğuna işaret ettiği belirtiliyor.
 

Benzer konular

KingsMan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Katılım
3 Haz 2022
Mesajlar
104
Tepkime puanı
65
Konum
Aksiyon
Beni nasıl heyecanlandırdığını anlatamam sana, büyük bir merakla beklediğim tek oyun bu, görüntüler gayet güzel görünüyor ki eminim çıkışında dahada gelişmiş olacağına eminim. Seneye çıksa ne güzel olurdu :ROFLMAO:
 
Üst