Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

7'den 70'e Tercihimiz Organik Tarım -2

the deep

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba arkadaşlar

Bu afiş benim 2. çalışmam, herkese tekrar başarılar dilerim.

ehjn0.jpg

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Lütfen yarışma şartnamesinde de belirtildiği gibi; çalışmanızın orijinal boyutunu baskıya uygun (297x420 mm ve 150 Dpi) olarak saklamayı unutmayınız.

Başarılar dileriz.
Grafikerler.net Yönetimi​

Dikkat: Önemli Duyuru!!!

the deep

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
:) Çözüldü sorun benden kaynaklanıyor arkadaşlar:) CMYK yüklemişim de söylemesi ayıp şimdi görebilirsiniz sanırım sorun halledildi.

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Evet sorun çözümlenmiş başarılar...

the deep

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bütün msjlarda gitmiş:) Resim açılıyor mu şimdi arkadaşlar.

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
evet şimdi gördüm güzel bir çalışma olmuş konsempt süper ve kurgu renklerin uyumuda güzel tebrik eder çok başarılar dilerim :)
ama bir soru bunlar türk değil dimi :D

the deep

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkürler sanada başarılar dilerim.

Teşekkür ederim beğendiğine sevindim.

Nerden biliyorsun belki türkler:) Göçmen bunlar benim gibi.:)))

Moderatör tarafında düzenlendi:

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkür ederim beğendiğine sevindim.

Nerden biliyorsun belki türkler:) Göçmen bunlar benim gibi.:)))

yaa sadece sordum türklermi değillermi diye benzemiyorlardı da :) onda yani

ama güzel bi çalışma hani vardır yaa tabir cuk diye oturmuş işte o kişilerde cuk diye oturmuşlar :)

tekrar başarılar dilerim inşallah bende bişey hazırlıcam ve bazı arkadaşları kara çıkartmayacam :)

the deep

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Süper babanne nasıl çok şeker ben resmi çok beğendim o yüzden böyle birşey yapıyım dedim. Afişi yaparken çok eğlendim.

inş. bekliyoruz senin çalışmanı:)

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
Başarılar dılerım. Bu ımaj sızın cektıgınız bır fotograf mı yada satın aldıgınız bır ımaj mı? Kurallar arasında bununla ılgılı bır madde vardı.

the deep

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben fotoğraf çekmedim satın da almadım. Bir siteden araştırdım buldum.

firex

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.milcanx.com
Evet akla ilk gelen bunların soyu sopu; afişte İngiliz ve amerikan iki ailenin birbirine düğürcü gitmişler havası var. :)

Başarılar dilerim.....

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
:)) Sevgili "the deep". Öncelikle emeğine, düşüncene sağlık. Gerçekten profesyonel ve orijinal bir çalışma ortaya koymuşsun. Tebrik ederim. Ama ilk bakışta "bir restaurant menüsü" ya da "restaurant için hazırlanmış el ilanı" falan gibi görünüyor. :) Tam olarak "afiş"e benzeyememiş görüşündeyim. :)

Üstteki sloganda; yazı punto değerlerinin hemen hemen her kelimede farklı olması ve yine karakter seçimlerindeki farklılıklar bir karmaşıklığa neden olmuş. Göze hoş gelmiyor.

Alttaki maddeler halinde sıralamış olduğun yazıların punto değerlerinde de farklılıklar var. Bu da göze hoş gelmiyor.

Görsel seçimin; bahsettiğin gibi çok şirin. :) Tekrar emeğine sağlık.

Başarılar, saygılarımla...

RealKiss

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ellerinize sağlık, güzel bir calisma olmus.. Fakat değinmek istediğim bir nokta var (lütfen elestiri olarak algilamayin) Slogandaki "Ya Sizin?" kelimesi yerine "Organik Tarım" kelimesini vurgulasaniz ve biraz büyük punto kullansaniz yarisma konusuna daha hoş bir biçimde hitap ederdi sanki..

Görselliğinize bir sözüm yok, gerçekten güzel olmus.. Basarilar..

the deep

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ben herkese teşekkür ederim yorumlarınız için.

Bütün yorumlara saygım var herkesin emeğine sağlık:)

restorant havasında olduğunu düşünmüyorum fontları illa aynı büyüklükte kullanmak zorunda değilsin. Öle bir zorunluluğun olduğunu düşünmüyorum ben istediğim gibi farklı boyutlarda kullanabilirim o benim tarzıma bağlı :) Yani illa siz afişinizde aynı büyüklükte kullanıyorsunuz die ben de dantel örür motifleri aynı büyüklükte yapıcam diye uğraşmıyorum gayette keyif aldım yaparken:) O yüzden ben herkese teşekkür ederim arkadaşlar.

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
Ben herkese teşekkür ederim yorumlarınız için.

Bütün yorumlara saygım var herkesin emeğine sağlık:)

restorant havasında olduğunu düşünmüyorum fontları illa aynı büyüklükte kullanmak zorunda değilsin. Öle bir zorunluluğun olduğunu düşünmüyorum ben istediğim gibi farklı boyutlarda kullanabilirim o benim tarzıma bağlı :) Yani illa siz afişinizde aynı büyüklükte kullanıyorsunuz die ben de dantel örür motifleri aynı büyüklükte yapıcam diye uğraşmıyorum gayette keyif aldım yaparken:) O yüzden ben herkese teşekkür ederim arkadaşlar.

Umuyorum ki yanlış anlaşılmamışımdır. Art bir niyetim yoktu, sadece düşüncelerimi söyledim. "GRAFİK TASARIMCI"nın hiçbir zaman hiçbir şekilde "bir şeylere zorunlu" olmadığı düşüncesindeyim zaten. :) Önemli olan da "tarzınızı", "içinizi", "duygularınızı" çalışmanıza yansıtmanız; "kendinizden bir şeyler katmanızdır". Keyif alınarak ve eğlenilerek, zevkle yapılan çalışmanın yapan kişi açısından her zaman "en iyi çalışma" olduğu bir gerçektir. Ben sadece görüşlerimi belirtmek istedim. Yanlış bir şey yaptıysam ya da söylediysem de özür dilerim. :angel: Tekrar emeğinize sağlık, başarılar. Saygılarımla....