Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Accurate 4 disket çekme sorunu-yardım lütfen..

2y moda

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar..
accurate 4 programım da tajima disket çekerken ve formatlarken hata veriyor,hatta bazen çekiyor görünüyor müşterime veriyorum,çekmemiş diyerek geri getiriyorlar:(..Zsk'da herhangi bir sorun yok..8 yıldır accurate kullanıyorum ilk kez böyle bir şeyle karşılaşıyorum..best bilgisayarı arıyorum çokta yardımcı olmuyorlar..Bu arada programım orjinal lisanslı..
Sebebi ne olabilir bilgisi olan arkadaş varsa ve bana yardımcı olursa çok mutlu olurum..Teşekkürler..

Benzer konular

disketsurucu

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar..
accurate 4 programım da tajima disket çekerken ve formatlarken hata veriyor,hatta bazen çekiyor görünüyor müşterime veriyorum,çekmemiş diyerek geri getiriyorlar:(..Zsk'da herhangi bir sorun yok..8 yıldır accurate kullanıyorum ilk kez böyle bir şeyle karşılaşıyorum..best bilgisayarı arıyorum çokta yardımcı olmuyorlar..Bu arada programım orjinal lisanslı..
Sebebi ne olabilir bilgisi olan arkadaş varsa ve bana yardımcı olursa çok mutlu olurum..Teşekkürler..

merhabalar;

Disketler zamanla bozulduğundan aynı şekilde disket sürücülerde olmak üzere, data aktarım hataları vermeleri gayet normaldir.

Disket sürücünüzü USB'ye çevirebilirsiniz. benimle iletişime geçerseniz yardımcı olabilirim.

Hikmet Odacı
05548231365

asi49

🌱Yeni Üye🌱
disketin alt tarafında açık kare bir delik olacak odeliği bentla kapat sonra format at

asi49

🌱Yeni Üye🌱
bu format sorununu giderir. benimde böyle bir sorunum var. başka bir programla kayıt işlemlerini yapıyorum