Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

acemi çizgilerim...

nurrsell

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bunu yeni çizdim nasıl olmuş karakalemi öğrenmeye çalışıyorum da..:D

Benzer konular

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
eklediğin görsel net değil
hayal mayal bir beygir görünüyor
ama detay yok

nurrsell

🏅Acemi Tasarımcı🏅
pardon biraz kötü çekmişim ışıktan dolayı resim parlamış sanırım bu daha iyidir ;) biliyorum çizimlerim berbat çekimlerimde berbat ama kendimi geliştirmeye çalışacağım çünkü henüz pek bişey bilmiyorum ama çizmek hoşuma gidiyor sanki o resimlerin arasında kayboluyorum işte bu yüzden çizmek istiyorum:D

nurrsell

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kolay figürleri çizebiliyorum da ben nedense zorları çizmeyi daha çok seviyorum :D zaten kendimi alıştırmak için elime geçen her resmi çizmeye çalışıyorum...

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
pek bi ayrıntı gözükmüyor gerçektende çizim olarak iyi gözüküyor

nurrsell

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yeni bi resim daha çizdim
sanırım buradaki en kötü ressam benim :D beğenilmek gibi bi amacım yok sadece fikirlerinizi almak istiyorum yani beni eleştirin :smile: böylece bende kendimi geliştirebilirim

narcotic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben inancına güveniyorum..ama çok çalışman lazım..kolay olmadığının farkındasındır zaten..at güzel olmuş :D

nurrsell

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben inancına güveniyorum..ama çok çalışman lazım..kolay olmadığının farkındasındır zaten..at güzel olmuş :D

biliyorum zaten çok çalışıyorum elime yapıştı kalme bırakamıyorum :D ilk kez karakalem olarak bi at resmi çizdim o da fena değil yani daha berbat olmasından iyidir :smile:

designer_designer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:) at fena degil bence uğraşılırsa dana güzel yerlere gelebilir bu çizimler..başarılar şimdiden ;)

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Hem karakalem çizim teknikleri hemde insan ve hayvan anatomisi hakkında ciddi bir araştırma yapmalısınız. Kesinlikle işe buradan başlayın. Çizgileriniz çok kesik daha kendinden emin uzun çizgiler kullanmalısınız ve (mesela atın bacağı kıvrıldığında nasıl durur!) gözlem yaparak çizmenizi tavsiye ederim. Başarılar.

nurrsell

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hem karakalem çizim teknikleri hemde insan ve hayvan anatomisi hakkında ciddi bir araştırma yapmalısınız. Kesinlikle işe buradan başlayın. Çizgileriniz çok kesik daha kendinden emin uzun çizgiler kullanmalısınız ve (mesela atın bacağı kıvrıldığında nasıl durur!) gözlem yaparak çizmenizi tavsiye ederim. Başarılar.

o zaman öğrenicem çizim tekniklerini başka yolu yok :D teşekkürler

kübraa_873

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok çalışmaslısın biraz insan figürleri üzerinde çalış bence

designer_designer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence insan figürlerinden önce karşına koy bir kaç obje çiz arkadaşım hepimiz böyle başladıkk;)güven bana:D

narcotic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence sürreal çalış ilk başta !!! :D şaka ha sakın ciddiye alma..obje çizmen gerektiği konusuna katılıyorum..herkes böyle başlamıştır sanırım çizmeye..sonra desen ve imgesellere yoğunlaş derim ben..ve fotoğraftan bakarak ta çalışabilirsin..bu senin dikkat ve algılamanı geliştirir.. kalem elime yapıştı zaten bırakamıyorum demişsin tamm işte süperrr sakın bırakma :D hadi kolay gelsin :D