Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

acemi çizgilerim...

nurrsell

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence sürreal çalış ilk başta !!! :D şaka ha sakın ciddiye alma..obje çizmen gerektiği konusuna katılıyorum..herkes böyle başlamıştır sanırım çizmeye..sonra desen ve imgesellere yoğunlaş derim ben..ve fotoğraftan bakarak ta çalışabilirsin..bu senin dikkat ve algılamanı geliştirir.. kalem elime yapıştı zaten bırakamıyorum demişsin tamm işte süperrr sakın bırakma :D hadi kolay gelsin :D

yok yaw ciddiye alırmıyım ama onuda yaparım ben sen merak etme :D bende zorları başarma hobisi var bu yüzden objeler sıkıcı geliyo çünkü onları herkes çizebiliyo istesem çizerim çok süper hatta çizdim bile yeni konuma bakabilirsin yani sonunda obje çizdimmm :D herkesin yatığını yapmak istemiyorum bu beni herkesten biri yapar çünkü yani ben hani o yazılara konu olan herkesten farklı tek bi cümle yazarak sınavdan 100 alanlardanım :D

narcotic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yok yaw ciddiye alırmıyım ama onuda yaparım ben sen merak etme :D bende zorları başarma hobisi var bu yüzden objeler sıkıcı geliyo çünkü onları herkes çizebiliyo istesem çizerim çok süper hatta çizdim bile yeni konuma bakabilirsin yani sonunda obje çizdimmm :D herkesin yatığını yapmak istemiyorum bu beni herkesten biri yapar çünkü yani ben hani o yazılara konu olan herkesten farklı tek bi cümle yazarak sınavdan 100 alanlardanım :D
ama bazende herkesin gittiği yoldan gitmek gerekir..çünkü doğru olan yol odur..''bunun için bu gerekli'' mantığı bazen doğru sonuçlar ortaya koyabiliyor..resim yapabilmek içinde bu tür kurallar var ve bu kurallara aceleci davranmadan uyarsan en mantıklısını yapmış olursun..farklı olmak güzeldir..bende çok farklı hissederim kendimi..çevremde öle hisseder..mesela hocam hep aykırı mısın lan sen der.. :D annemde bu çocuk kime çekti acaba der :D herkesin yaptığını yapmamak farklı olmak için daha çok yolumuz var aceleci olmayalım bence..sonucunda hepimizin tohumu aynı.. çalışmaya devam.. :D

nurrsell

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ama bazende herkesin gittiği yoldan gitmek gerekir..çünkü doğru olan yol odur..''bunun için bu gerekli'' mantığı bazen doğru sonuçlar ortaya koyabiliyor..resim yapabilmek içinde bu tür kurallar var ve bu kurallara aceleci davranmadan uyarsan en mantıklısını yapmış olursun..farklı olmak güzeldir..bende çok farklı hissederim kendimi..çevremde öle hisseder..mesela hocam hep aykırı mısın lan sen der.. :D annemde bu çocuk kime çekti acaba der :D herkesin yaptığını yapmamak farklı olmak için daha çok yolumuz var aceleci olmayalım bence..sonucunda hepimizin tohumu aynı.. çalışmaya devam.. :D

tamam ozaman :D tavşandan vazgeçtim kamlumbağa olucam:D

mavi gül

🌟Usta Tasarımcı🌟
ilk çizime göre gayet güzel olmuş.. Zamanla çok daha güzel çizim yapacağınıza inanıyorum...

kübraa_873

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
obje çizmekte kolay aslında ölçü almayı bildikten sonra

kübraa_873

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ölçüden kastım cetvel ile ölçü almak deil kalemlede ölçü alabilirsin int bi araştır istersen;)

designer_designer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
canım benim internette olur ama sen bbirkaç tane çizim kitabı al bence hem yanında bulunsun daha çok şey ögrenirsin...zaten objeyi çok çizdiğin zaman ezberliyosun onuu ölçü bile almadığın zamanlar gelicekk.. çok ii olcaksın çookk :p :D:D başarılar...

Gülsüm ÖZER

🏆Pro Tasarımcı🏆
Moral bozmadan çizmen ve yorum yapmamızı istemen çok güzel.
İlk çalışmalarına göre at daha iyi olmuş fakat net durmuyor. Ayrıntılar görünmüyor.
Zamanla daha iyi olacaktır. Yılmadan çizmeye devam Nursel.

..EsRa..

🏅Acemi Tasarımcı🏅
cnm ben daha kötülerini gördüm..:smile:sen yine bir acemiye göre iyi çizmişsin,zoru seviyormuşsun tamam ama yine de objeden başlaman senin yararına olacaktır al karşına bir şişe ölç,biç,çiz faydasını göreceğine eminim..:wink:

nurrsell

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkürler arkadaşlar tavsiyeleriniz için bunları değerlendireceğim :D