Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

acil destek lütfen

xxhamachixx

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar Adobe Photosop CS3 kullanıcısıyım, takıldğim bir konu var. Bir manzara resmi içinde yuruyen bir insanı yaklaştırmak istiyorum.ancak sadece o kişiyi seçip yaklaştırmak istiyorum.resim bozulmıycak, kişi resimde daha yakın olucak.başka bir örnek vermek gerekirse bir masa üstünde ki meyvalardan bir kısmını yaklaştırmak için nasıl bir işlem gerekmektedir?

Benzer konular

demirhanca

Boardcast Design
🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.buyuksehirfirmalari.com
Kurallara Aykırı Başlık:

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır.

answersaray

🌟Usta Tasarımcı🌟
o kişiyi seçim araçları ile belirleyiniz ctrl + j yapınız..böylelikle başka bir layera taşımış oldunuz o kişiyi...şimdi kişiyi aktardığınız layer seçili iken ctrl + t yapınız ve istediğiniz gibi büyütünüz... onu büyütmek resim kalitesini bozacaktır...bundan dolayı ilk layerı transfor ile ufaltarak kişiyi büyük tutabilirsiniz...ilk layerda kalan kişiyi de stamp tool aracı ile oradan kaldırabilirsiniz...çok saçma bir anlatım olmamıştır umarım...kolay gelsin..