Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Acil iş arıyorum deneyimli! - Bursa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tavolancok

🌱Yeni Üye🌱
Acil iş arıyorum deneyimli!

Aranan Şehir: Bursa

Program/Seviye: Photoshop:İyi
Corel Draw:İyi

İş deneyimi ve içeriği: Bir ajansta hala çalışmaktayım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Şuan hala bir ajansta çalışmaktayım ancak çalışma ortamı ve ücret konusunda memnun olmadığım için ayrılmayı düşünüyorum.Transfer baskı konusunda deneyimliyim ücret bekletim 1.500 - 5000 tl arasındadır.Huzurlu bir çalışma ortamı aramaktayım.Huzurlu ve rahat bir ortamda verilen görevleri en iyi şekilde teslim etmeye önem gösteririm.

E-posta: huseynaslan@galatasaray.net

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

tavolancok

🌱Yeni Üye🌱
Acil iş arıyorum deneyimli!

Aranan Şehir: Bursa

Program/Seviye: Photoshop:İyi
Corel Draw:İyi

İş deneyimi ve içeriği: Bir ajansta hala çalışmaktayım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Şuan hala bir ajansta çalışmaktayım ancak çalışma ortamı ve ücret konusunda memnun olmadığım için ayrılmayı düşünüyorum.Transfer baskı konusunda deneyimliyim ücret bekletim 1.500 - 5000 tl arasındadır.Huzurlu bir çalışma ortamı aramaktayım.Huzurlu ve rahat bir ortamda verilen görevleri en iyi şekilde teslim etmeye önem gösteririm.

E-posta: huseynaslan@galatasaray.net

tavolancok

🌱Yeni Üye🌱

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Mail attım ancak dönüş yapılmadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...