Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

acil yardım!graphtec ce-3000-60 arızası

cawlar

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar graphtec ce-3000-60 kesicim var.folyoyu makineye taktığımda ölçüm yapmıyor. ''position alarm'' hatası veriyor.bu hatadan dolayı kesim yapamıyorum.bu konuda acil yardımınızı bekliyorum...teşekkürler.

Benzer konular

vuralis

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.soyofreklam.com
bu hatayı makinaya folyo sıkışdığı zaman veriyor yani makınanın tekerleri dönemeyib zorlandığı zaman makinayı acıb kabayınca düzeliyor ama sende düzelmiyorsa dönen kısımlara bişeyler sıkışmış olabilir

cawlar

🌱Yeni Üye🌱
teşekkür ederim

ilginden dolayı teşekkür ederim. açıp kapadım olmadı. kağıtta sıkışmamış ama kafa en sağa geliyor orada kilitlenip kalıyor. başka bir sebep olabilirmi olursa ne yapmam gerekir. şimdiden tekrar teşekkür ederim.

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
ya sensör arızalı,yada flexi kablo.Kafa sağda çakılıyorsa.kafa çakılmadan ölçme yapmıyorsa tekerlekler boştadır.

cawlar

🌱Yeni Üye🌱
teşekkür ederim.

yardımlarından dolayı teşekkür ederim graficar. tesbitlerine göre hareket edeceğim. yine yapamazsam yardımlarını yeniden beklerim. iyi çalışmalar...

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sonucu yazarsanız, Aynı olay başına gelenlerede yardımcı olacaktır.

polermo

🌱Yeni Üye🌱
bu hatayı bende de yaptı neden oldugunu cok iyi tahmin ediyorum eger problem hala cözülmediyse bu msn den baa ulaşabilirsiniz!tahmin etigim şey degilse bile fikir alışverişi yapılabilir polermo2000@************

ggrafik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çözüm bulamadı isen tekerlekleri belli noktalara, sabitlemen gerekiyor, rasgele yerlere değil. bu sebebten de alarm veriyor olabilr

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
bu hatayı bende de yaptı neden oldugunu cok iyi tahmin ediyorum eger problem hala cözülmediyse bu msn den baa ulaşabilirsiniz!tahmin etigim şey degilse bile fikir alışverişi yapılabilir polermo2000@************

neden özelden cevaplamak istiyorsunuz.açık yazsanda herkes faydalansa olmuyormu

cawlar

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar, şimdiye kadar yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim ama sorunuma çare bulamadım.Ben bilecik bozüyükte oturuyorum. Bursada veya Eskişehirde bunu tamir edebilecek bir teknik servis biliyormusunuz. Biliyorsanız bana bilgi verirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürederim... Arıza şekli " y opsition alarm"