Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

acil yardım infiniti

sampiyonemre

🏅Acemi Tasarımcı🏅
infiniti yf8160 plus model baskı makinam var..makinem son 3 gündür kırmızı boyada kafa kesiyor...kırmızı kafa chek barda biranda kayboluyor...boya pompaladığımda diğer boyalar ip gibi akerken,kırmızı boya damla damla akıyor...diğer bir değişle löp löp akıyor..kafa voltajını 85'indirdim...yetkili servis öyle deneyin dedi ama olmadı..hortumlara baktım herhangi bir problem yok...arkadaşlar bu konuda acil yorumlarınızı bekliyorum.elimdeki işler birikti...ne yapacağımı şaşırdım...

Benzer konular

seyyyyah

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.generalteknik.net
boyayı özaktan alıyorsanız eğer son bi ayda kırmızı kafadan şikayetçi olan 7. reklamcısınız .
boyanın diğer kafalara göre geç gelmesi kafanın tıkandıgını gösterir .
özelden ulaşırsanız yardımcı olurum.

sampiyonemre

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet boyayı özaktan alıyorum..bana denemem amaçlı infinitin orjinal boyasını gönderdiler..diğer kırmızı boyanın bayatlamış olabileceğini, tankları güzelce temizleyin ve yeni boyayı kullanmamı sölediler..kırmızı boyanın kimyasalı daha çok olduğu için bu gibi problemler olabilir dediler..akşam solventle tankları temizlerken diğer boyaları kapatıp kırmızıya boya pompaladım..solvent karışımı boya akerken önce sanki kafa patlamış gibi sağa sola sıçratıyor sonra tüm nozullardan basınçlı güzel bir şekilde geliyor...bende buna bir anlam veremedim ve servise olmadığını söledim...test bile almadım korkudan...bugün servis gelecek ve makinama bakıcaklar..merak etmeyin biz hallderiz dediler....makinama düzenli bir şekilde bakıyorum dediğiniz gibi umarım kafa tıkanmamıştır..Eğer makinanın kafası tıkandıysa bu boyadan dolayı firmanın mı suçu yoksa benim mi suçum...boyayı yaklaşık 3,5 ay önce aldım..aldığım boyalar 3 litrelikti...

sampiyonemre

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu arada kafalarım 4 ay oldu takılalı...hepsi sıfır...

ERTUNCTUNC

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.blackink.com.tr
evet boyayı özaktan alıyorum..bana denemem amaçlı infinitin orjinal boyasını gönderdiler..diğer kırmızı boyanın bayatlamış olabileceğini, tankları güzelce temizleyin ve yeni boyayı kullanmamı sölediler..kırmızı boyanın kimyasalı daha çok olduğu için bu gibi problemler olabilir dediler..akşam solventle tankları temizlerken diğer boyaları kapatıp kırmızıya boya pompaladım..solvent karışımı boya akerken önce sanki kafa patlamış gibi sağa sola sıçratıyor sonra tüm nozullardan basınçlı güzel bir şekilde geliyor...bende buna bir anlam veremedim ve servise olmadığını söledim...test bile almadım korkudan...bugün servis gelecek ve makinama bakıcaklar..merak etmeyin biz hallderiz dediler....makinama düzenli bir şekilde bakıyorum dediğiniz gibi umarım kafa tıkanmamıştır..Eğer makinanın kafası tıkandıysa bu boyadan dolayı firmanın mı suçu yoksa benim mi suçum...boyayı yaklaşık 3,5 ay önce aldım..aldığım boyalar 3 litrelikti...
Eğer kafalar tıkanmışsa tabiki boyadan kaynaklıdır,Zaten kafaları da yeni değiştirmişsiniz,büyük ihtimalle sorun boyada,boyayı aldığınız yerden tıkalı olan kafalarınızın yenilerini talep etmenizi öneririm ..

Reklamcy65

🌱Yeni Üye🌱
İNFİNİTİ Xaar 126 plus 50 pl 1 yıl garantilidir.160 CM 4 KAFA 2 ay önce bütün bakımları yapıldı kafaların % 97 açıktır makina yapıldığından beri 1 sefer kesme yaptı kaliteli boya kullanılırsa oda olmaz 320 alacağım için değişiyorum 1 yıl hem parça garantisi hemde servis garantisi vardur Fiyatı 9.000 TL 544 452 28 88 Hüseyin Turan