Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Acil yardım Web sitesi kurmak istiyorum

damlamsi

🌱Yeni Üye🌱
ben bir web sitesi kurmak istiyorum domain ve hostibg hazır fakat gerisini nasıl halledeceğimi bilmiyorum. Bilgisi olan ve bana yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı? tasarımı ve yayına hazırlanışı gibi

Benzer konular

aliihsano

🏅Acemi Tasarımcı🏅
100 lira karşılığında istediğiniz siteyi yapabilirim web sitesi yapımı buradan sorularak öğrenilecek kadar basit değil onun için ücretli yardım yapıyorum yanlış anlamayın istediğim ücret de web sitesi için sembolik bir rakam

damlamsi

🌱Yeni Üye🌱
100 lira verecek param olsa burda yardım istemezdim kimseden. öğrenci misali düşün host ve domain parasını bile zor denkleştirdik.

masreklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hazır siteler var onları hostunuza upload edip düzenleyebilirsiniz. Yalnız hangi amaçla ne tür bir site yapmayı düşündüğünüzü de açıklarsanız daha fazla yardımcı olunabilir.

dubster

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.emresecer.net
öğrenci olduğunuzu söylediniz bende öğrenci olduğum için durumunuzu anlayabiliyorum msn adresimi eklerseniz ücretsiz bir şekilde yardımcı olabilirim size.

damlamsi

🌱Yeni Üye🌱
öğrenci olduğunuzu söylediniz bende öğrenci olduğum için durumunuzu anlayabiliyorum msn adresimi eklerseniz ücretsiz bir şekilde yardımcı olabilirim size.

msn adresinizi profilinizde bulamadım yazar mısınız açıktan lütfen

nsacar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:)
Arsa aldım apartman yapmak istiyorum gibi bir soru olmuş bu. :)
Forumda sorulması mantıklı olan bir soru değil.
Yola çıkıp kendi çabalarınızla başlayıp takıldığınız yerlerde soru sormanız halinde hemen cevap alırsınız.

sanaluser

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.taneryilmaz.net
ben bir web sitesi kurmak istiyorum domain ve hostibg hazır fakat gerisini nasıl halledeceğimi bilmiyorum. Bilgisi olan ve bana yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı? tasarımı ve yayına hazırlanışı gibi

ilk birkaç günde sıkılıp bırakmazsanız belkide aylarca üzerinde çalışıp emek harcamanız gerekir :) Kolay değil hocam bu işler

cntrk

🌱Yeni Üye🌱
html veya css öğren tabi photoshopta ondan sonrası gelir zaten yalnız siteyi kurmadan önce tr.gg de dene derim

hokiri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Cpanel olan bir host aldiysaniz fantastico kullanin site kurmak 1 dakika ama icini duzenlemek biraz zaman alir

serkan0606

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bılmıyorum işinize yararmı

ben kendı web sıtemı bu klavuz sayesınde kurdum.ancak almamdakı neden 6 adet bonus vermesıydı.fakat ıcerıgı cok hos ve basıt.ılgılenırsenız bı bakın derım ben arkadaslar

Moderatör tarafında düzenlendi:

suko79

🌱Yeni Üye🌱
Emlak Sitesi Kurulumu

.....................................................

Moderatör tarafında düzenlendi:

KDR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.akaid.net
site kurmadaki amacınız nedir :) nabacaksınız yani sitede ?

antihacli

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım gerekli her yardımı yaparım çıkar amacı gütmeden tolgahan.sarp[at]hotmail

antihacli

🌱Yeni Üye🌱
yardımcı olayım historydesign. c o m benim site oraya bi yorum bırakın

DALGABAZz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
100 lira karşılığında istediğiniz siteyi yapabilirim web sitesi yapımı buradan sorularak öğrenilecek kadar basit değil onun için ücretli yardım yapıyorum yanlış anlamayın istediğim ücret de web sitesi için sembolik bir rakam

Selam Hocam Bende kendime bir site yaptırcam Domain hosting hersey tamam tasarım lazım bana ulaşırsan sevinirim

kzmarl

🌱Yeni Üye🌱
merhaba wordpess sistemi var onu yapabilirisn isdersen bende yardımcı olabilirim
webkaynak.net adresinden bana ulaşabilirisin
konuşmak ısdersen konusu ne onuda yazarsan sevinirim:)