Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Acilll Web site ücretlendirmesi yardımmm

onurist

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar Web site ücretlendirmesini neye göre yapıyosunuz? Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

Site Html olarak yapılıcak. Css kullanılıcak. Flash banner kullanılıcak.6 sayfa olucak.Ürünler bölümü için Resimleri ben çekicem. Sizce böyle bi site ücret olarak ne kadar eder.

Benzer konular

Ogre

🌱Yeni Üye🌱
html tasarimlar zaten o kadar pahali degildir eger bu hazir şablon üzerinden editlenerek yapilicaksa fiyat daha 'da aşagiya cekilebilir flash banner zaten heryerde bu banneri yapabilicegin site ve programlar mevcut aşırı birşey istemiyorsan , yada ucuza yaptirabilicegin çok firma ve kişiler vardir ,

6 sayfa icinde neler olucak bunlar önemli - iletisim varsa ne tür olucak php ' mi , yoksa html üzerinden sadece mail gönderme mi ? ziyaretci defteri hazir mi olucak yada kodlanicak mi , buna göre fiyat degişimi yaparsin dedigin gibi sadece html 6 sayfalık bir düz tasarimdan bahsediyorsan 75 - 100 tl arasi normaldir .

dataalemi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.dataalemi.com
Ne üzerine yapacaksınız web sitesini (ör: market,mağaza vs.) ?

Ne kadar ürün resimi çekilecek ve bu ürünler web sayfasınamı atılacak yoksa resim galeri mi yapılacak ?

Ayrıca şablon yaptıysanız önizleme olarak eklerseniz daha iyi yorumlar alabilirsiniz ;) :)

Ogre arkadaşım sende çok düşük fiyat verdin be :D :9 doğru dediğin gibi sade html ucuz olur. İşte sayfaların içerikleri vs ne yapılacak artık ona göre fiyat ayarlanır.

Son düzenleme:

atibin

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar Web site ücretlendirmesini neye göre yapıyosunuz? Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

Site Html olarak yapılıcak. Css kullanılıcak. Flash banner kullanılıcak.6 sayfa olucak.Ürünler bölümü için Resimleri ben çekicem. Sizce böyle bi site ücret olarak ne kadar eder.

700 $ + ürün başına 2 $ + KDV

sdbyrk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.ucgenmedya.com
Site ücretlendirmesi alanım değil fakat ürün çekimlerini siz yapacaksanız öncelikle stüdyoda mı yoksa karşı tarafın sağlayacağı mekanda mı çekim yapacaksınız bu önemli ayrıca kaç adet ürün çekilecek eğer sayı fazlaysa ona göre fiyat da yükselir. iyi çalışmalar.

onurist

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Site ücretlendirmesi alanım değil fakat ürün çekimlerini siz yapacaksanız öncelikle stüdyoda mı yoksa karşı tarafın sağlayacağı mekanda mı çekim yapacaksınız bu önemli ayrıca kaç adet ürün çekilecek eğer sayı fazlaysa ona göre fiyat da yükselir. iyi çalışmalar.

Ürün çekimlerini karşı tarafın sağladığı imkanlarla yapıcam ve ürün sayısı fazla.
ürünler çanta ,bavul,valiz vs.

onurist

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ne üzerine yapacaksınız web sitesini (ör: market,mağaza vs.) ?

Ne kadar ürün resimi çekilecek ve bu ürünler web sayfasınamı atılacak yoksa resim galeri mi yapılacak ?

Ayrıca şablon yaptıysanız önizleme olarak eklerseniz daha iyi yorumlar alabilirsiniz ;) :)

Ogre arkadaşım sende çok düşük fiyat verdin be :D :9 doğru dediğin gibi sade html ucuz olur. İşte sayfaların içerikleri vs ne yapılacak artık ona göre fiyat ayarlanır.

Site Firma sitesi olucak bavul imalatı yapan bir firmaya ait olucak.
Site tasarımı bana ait olucak hazır değil yani. Ürünler web sayfasına atılıcak. Sayfalar anasayfa,hakkımızda,ürünler,iletişim,kampanyalar şeklinde olucak. ayrıyetten ek olarak ürün detayları olucak

dataalemi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.dataalemi.com
Site Firma sitesi olucak bavul imalatı yapan bir firmaya ait olucak.
Site tasarımı bana ait olucak hazır değil yani. Ürünler web sayfasına atılıcak. Sayfalar anasayfa,hakkımızda,ürünler,iletişim,kampanyalar şeklinde olucak. ayrıyetten ek olarak ürün detayları olucak

O zaman kardeşim sana tavsiyem en az 500 TL den aşağı olmaz böyle bir site ve ürünlerinde özelliklerinide yazacaksın yani detay var.

Sana tavsiyem php bir site ile çalışman mesala alışveriş veya interaktif site türde siteleri var. Daha sonra e-ticaret site tarzında temalarda olabilir. Rahatlıkla çanta,bavul vs firmasına uyarlayabilirsin ve ürün detaylarıda senin için sorun olmaz.

Google den çanta,bavul vs gibi firmaların sitelerinde bakarsan tasarım ve içerik yönünden ilham alabilirsin.

Örnek:

https://www.dizaynew.com/wp-content/uploads/2008/Asp.netEticaret_F611/1210441042_eticxaret.png

Html sitede düzenleme vs gibi işlemler can sıkıcı şeylerdir. Uğraştırır yani yap boz gibi siteyle oynarsın.

Yinede son karar sana kalmış herkesin çalışma şekli ve düzeni ayrıdır düşün taşın ilerki aylarda sonra sorun yaratmasın site düzeni ve firma sahibi gerisi kolay olur.

Çalışmalarında başarılar dilerim saygılarımla.

onurist

🏅Acemi Tasarımcı🏅
O zaman kardeşim sana tavsiyem en az 500 TL den aşağı olmaz böyle bir site ve ürünlerinde özelliklerinide yazacaksın yani detay var.

Sana tavsiyem php bir site ile çalışman mesala alışveriş veya interaktif site türde siteleri var. Daha sonra e-ticaret site tarzında temalarda olabilir. Rahatlıkla çanta,bavul vs firmasına uyarlayabilirsin ve ürün detaylarıda senin için sorun olmaz.

Google den çanta,bavul vs gibi firmaların sitelerinde bakarsan tasarım ve içerik yönünden ilham alabilirsin.

Örnek:

https://www.dizaynew.com/wp-content/uploads/2008/Asp.netEticaret_F611/1210441042_eticxaret.png

Html sitede düzenleme vs gibi işlemler can sıkıcı şeylerdir. Uğraştırır yani yap boz gibi siteyle oynarsın.

Yinede son karar sana kalmış herkesin çalışma şekli ve düzeni ayrıdır düşün taşın ilerki aylarda sonra sorun yaratmasın site düzeni ve firma sahibi gerisi kolay olur.

Çalışmalarında başarılar dilerim saygılarımla.

Öncelikle yorumunuz için teşekkürler. php konusunda pek bi bilgim yok öğrenme aşamasındayım.php ile basit bişeler yapabiliyorum fakat e-ticaret vs. scripti yazabilicek kdr bilgim yok. Sizin tavsiye edebiliceğiniz açık kaynak kodlu bir script varmı acaba.

onruynk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.onuruyanik.com
Joomla kullanabilirsin, sakın küçümseme Joomla'yı bilmeyenler küçümser. Script yazamam da diyosan yazdırırsın ya da yazılmış scripti satın alırsın hatta biraz zorlarsan belki ücretsiz bir scriptde bulabilirsin. Eğer scripte ücret ödersen + olarak ilave edersin...

onurist

🏅Acemi Tasarımcı🏅
HTML tasarımlar o kadar pahalı değilmi :S yapma üstatım ajanslar 1.200 TL den aşşağı yapmıyorum hele flash animasyon,ıvır zıvır varsa fiyatta artabilir.ayrıca ürün resimlerinin siteye yerleştirmesi ve photsopda KB küçültmesi (sitenin kasmaması için) baya uğraştırır.bu arada fiyat olarak 750 TL diyebilirsin herkese iyi çalışmalar ....

Yorum için teşekkürler iyi çalışmalar..

Joomla kullanabilirsin, sakın küçümseme Joomla'yı bilmeyenler küçümser. Script yazamam da diyosan yazdırırsın ya da yazılmış scripti satın alırsın hatta biraz zorlarsan belki ücretsiz bir scriptde bulabilirsin. Eğer scripte ücret ödersen + olarak ilave edersin...

Yorum için teşekkürler iyi çalışmalar...

karaveri

🏅Acemi Tasarımcı🏅
............. html 6 sayfalık bir düz tasarimdan bahsediyorsan 75 - 100 tl arasi normaldir .

Yahu kardeşim... Tasarım emek işidir. yaratıcılıktır. herşeyi geçtim grafikerlerin takıldığı bir sitedesin ve web tasarım için 75 tl diyorsun. Yapmayın kurban olayım düşürmeyin piyasayı bu şekilde. web tasarımında tasarımcılarında hiçbir ayrıcalığı kalmadı. 8 yıldır buişi yapıyorum tasarımcılıkta grafiğin bir gün olsun çıktığını görmedim... neden bu şekilde düşünenler yüzünden. hem neye göre bu fiyatı verirsn anlamış değilim. arkadaşım web sitesi için yapacaklarını yazmış bırak o 6 sayfalık site için 100 lira fiyat çekmeyi bilgisayarın power düğmesine bile basmam... biz tasarlıyoruz yaratıyoruz ( haşa ) sanal alemde firma kuruyoruz müşterilerimize... bu kadar basite almayın bu işi... en azından 400 lira ver verdiğin emeğe değmesede piyasa düşmesin kardeşim...

FlashDeveloper

🏅Acemi Tasarımcı🏅
fiyat =piyasadaki tanınma oranın +referanslar +(ofis/2) diyebilriz gerisini kendin hesap et

emre_0119

🌱Yeni Üye🌱
75-100 Tl diyen arkadaşa bravooo.Html diye bu kadar ücretmi alacaksın sen photshopta özel tasarımını hazırla Html ve Css ile tasarımını geçir bunun üzerine 100 yazık

hazerd

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
html tasarimlar zaten o kadar pahali degildir eger bu hazir şablon üzerinden editlenerek yapilicaksa fiyat daha 'da aşagiya cekilebilir flash banner zaten heryerde bu banneri yapabilicegin site ve programlar mevcut aşırı birşey istemiyorsan , yada ucuza yaptirabilicegin çok firma ve kişiler vardir ,

6 sayfa icinde neler olucak bunlar önemli - iletisim varsa ne tür olucak php ' mi , yoksa html üzerinden sadece mail gönderme mi ? ziyaretci defteri hazir mi olucak yada kodlanicak mi , buna göre fiyat degişimi yaparsin dedigin gibi sadece html 6 sayfalık bir düz tasarimdan bahsediyorsan 75 - 100 tl arasi normaldir .

hocam 75 liraya site yapılır... Ucuz yapılan işin müşteri tarafında kıymeti olmaz. Bu şekilde fiyatlar veriyorsunuz profesyonel işleri de baltalamayın. Kendi değerinizi 75 lira vererek düşürmeyin.

.:fernado:.

🌱Yeni Üye🌱
ya ben de bu işlerle uğraşıyorum ve güzelde yapıyorum elimde bir kaçtane site var tmlden yapıyyorum gennellikle öğrencilere büyk bir indirim uyguluyoum biliyorsunuz örencilerin büeleri kısıtlıdır ama öğrenci değilse 35 TL (Site Tasarımı)+15 TL (alan Adı) şeklinde yapıyorum

berdos

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.turnatasarim.com
Domain + Host ortalama 75 tl Anladığım kadarıylada her şey sıfırdan yapılacak. O zaman En az 400 TL den başlar fiyatlar. Ayrıca ürün resimlerinide sen çekeceksin. Önerim böyle bir site için ürün tanıtım scriptleri kullanman. En kısa zamanda öğren bence... HTML ile bu işin içinden çıkılmaz.