Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Action sorunsalı

Onurdurmus352

🌱Yeni Üye🌱
Action dosyalarının çoğunda çalışmaların yerlerini kaydırıyor ve bu yüzde çoğu action dosyasını kullanamıyorum bunun sorununun ne olduğu hakkında bilgisi olan varsa beni çok mutlu eder, yardımlarınızı bekliyorum. :(

Benzer konular

ErsemErcil

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Action dosyalarının çoğunda çalışmaların yerlerini kaydırıyor ve bu yüzde çoğu action dosyasını kullanamıyorum bunun sorununun ne olduğu hakkında bilgisi olan varsa beni çok mutlu eder, yardımlarınızı bekliyorum. :(

Action sadece daha once birisinin yaptigi seylerin tekrari oluyor. Action kullaninca ayni islemler senin calismalarina uygulaniyor.
Action dosyasi dogru sekilde yapilmadiysa mesela photoshopun ingilizce versiyonu degil baska bi dilde yapilmis olursa ingilizce photoshopta sorun cikarabilir.

Bunu onlemek icin kaliteli/dogru hazirlanmis actionlar kullanmak yada hic action kullanmamak :)

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
.... çoğunda çalışmaların yerlerini kaydırıyor.... derken neyi kast ediyorsunuz? birdaha fazla bilgi verirmisiniz

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
Onurdurmus352 arkadaşım

Action önceden kaydedilmiş işlemleri aynen bir kaset gibi tekrar edilmesidir. Buradaki aynen sözcüğü içine ( boyutlar , renkler croplamalar vs ) ilk aşamadı nasıl kaydedilmişse öyle devam eder gider (bazen manuel girmemizde sağlanır) sizin örnekten yola cıkarsak benim gördüm action hazırlanırken girilen ölüçülerle actionu uyguladığınız çalışmaya uymuyor sorunu ben böyle görüyorum