Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

adobe creative suite 3 master collection yardım ...!!

alper11

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bugün "adobe creative suite 3 master collection" cd sinin aldım içinde 21 tane program vardı ama 11 tanesini yukledi 10 tanesını yuklemedı o on tanesının ıcınde de bana lazım olan programlar var . önceden sadece ps cs3 yüklüydü onu silemedım program ekle kaldırda yoktu ondan yuklemıyor olabılırmı yardım edermisinizz ???

Benzer konular

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
belki yer yoktur pc de... neden hepsini birden yüklüyorsunuz? hepsi tek bir şahıs için bir ömür sanki... gerekli olanlara yoğunlaşın.

alper11

🌱Yeni Üye🌱
belki yer yoktur pc de... neden hepsini birden yüklüyorsunuz? hepsi tek bir şahıs için bir ömür sanki... gerekli olanlara yoğunlaşın.
pc'nın harddıskı 500gb C:sürücüsü toplam:254gb boş alan:121 gb D:sürücüsü toplam 218gb boş alan :218 gb
boş yer var pc de istersen diğer ozellıklerı yazayım

alper11

🌱Yeni Üye🌱
konuyla ilgilendiğin için saol arkadaşım .19 programı yukledım :)
dreamweaver cs3 ile premiere pro cs3 kaldı :) onlarda şimdi lazım değil bana

alper11

🌱Yeni Üye🌱
bir sorun daha oluştu .ps cs3 ü açarken "adobe photoshop cs3 çalışmayı durdurdu"hatasını verdi ve program direk kapandı bunu nasıl yapabılırım!! yeniden silip yüklesem düzelirmi ?!!!

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
PC sistem ilgili uyumuyor olabilir PC format attıktan sonra hepsi tamamıyla rahatça yüklenebilirsin ama ihtiyacı olmazsa hepsi yüklemen gerek yok

alper11

🌱Yeni Üye🌱
şuan cs3 ü sildim cs5 yükledim sorunsuz olarak çalıştırıyor xD.ilginiz için tesekkurler