Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Adobe Creative Suite 3 Web Premium CS3 Yükleme Sorunu ACİL YARDIM

ChadAnd

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar Arkadaşlar

2 gündür çözüm bulamadığım bişeyi danışmak istiyorum ve artık kafayı yemek üzereyim.

Şimdi ben Vista Ultimate kullanıcısıyım Adobe Creative Suite 3 Web Premium CS3 yani adobe paketi yüklicem ama yüklemeden önce yani kurulumdan önce açık olan programları kapatmam için beni uyarıyor

Windows Live Messenger
İnternet Explorer

diyor bu programları kapatıp kuruluma devam edin diyor.. Windows Live Messenger ı kapatıyorum İnternet Explorer ıda kapatıyorum ama yine denedigimde Sadece

İnternet Exlorer

yazıyor..
Halbuki görünürde açık hiçbişey yok.. Görev yöneticisinden bakıyorum iexplorer açık.. işlemi sonlandıra tıklıyorum kapanıyor 3 saniye sonra geri açılıyor kendi kendine...

Regedit yani kayıt defterine girdigimde hkey machine nın altındaki microsoft/windows/currentversion/run dizininde "Windows Update" var kayıt yeride C:\Windows\system32:windowsupta.exe burası...

Halbuki update leride devredışı bıraktım.

Sonuç olarak internet explorer ı arka planda bitürlü kapatamıyorum kapatamayıncada Adobe Creative Suite 3 Web Premium CS3 Paketini yükleyemiyorm yardım ederseniz çok sevinecem.. Saygılar.