Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Adobe illustrator cs5 yenilikleri

yildizimyildiz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Adobe illustrator cs5'in çıktığını söylüyolar. ne gibi yeniliklere sahip?
illustrator'e birsürü yeni özellik gelmiş diyolar.

grafikçe_

♾️Grafik Gurusu♾️
tşk ler bilgilendirme için:)

serbay

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını yazarlarsa bizde bilgi sahibi oluruz. Bize yol gösterecek yorumlarınızı bekliyoruz.

ntel

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar allah aşkına bu illustrator cs5 i yükledim fakat nesneleri büyültme vede küçültme yapamıyorum yardımcı olursanız çok sevineceğim

ozlem aslan

🌟Usta Tasarımcı🌟
yuklemedım ama bulup yuklemek ıstıyorum supermıs bence zm sakarya tskler..bılgı ıcın

feylosoft

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ai cs5 gayet iyi herzamanki gibi deli fişek özellikler eklenmiş. Ben şimdiden width toolun hastası oldum artık sinir bozucu fırça ayarlarını kullanmak zorunda kalmıyorum. Perspektif özellikleri de harika ai yine bir çizim ve renk fabrikası ortaya çıkarmış. Ama hala indesignde alabildiğine kolay ve hızlı olan işlemler aide yok yada zayıf. Örneğin kısayol hizalamaları, kısayol ayarları (ok tuşlarını kullanamamak gibi) degrade trasnparanlıktaki sınırlar gibi. Adobe gözümüze baka baka kardeş mizanpaj/tasarım için bunu kullanma diyor. Açıkcası ai'ye çok hızlı girmeme rağmen işlerimde kullanma sıklığım %50 lerden %10'a düştü diyebilirim artık sadece çizim ve logo için ai kullanıyorum.

Tuğberk1

🌱Yeni Üye🌱
Ben Kullanıyorum Gayet Memnunum..logo açısından çok işime yarıyor arkadaşımında dediği gibi dengesiz fırça ayarlarını bende kullanmıyorum yawaş yawaş alışıyorsunuz ben herkese tavsiye ederim yenilik her zaman iyidir