Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

afiş çalışmama eleştirinizi bekliyorum (eau de parfum)

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
parfüm firması için tasarım aşamsında bir afiş
arkdaşlar firma bilgisi ve logosu henüz ulaşmadı.
sonradan eklenecek.
sizlerinde gözünde bir değerlendirmesini rica ederim.
saygılarımla.

graphic1nt4.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
iyide firmanın ne olduğun bilmeden nasıl tahmin edecez biz. yani neyi tekrar yorumladılar ne oluyor. firma belli olmadan çok anlamsız geliyor.

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
Firma bilgisi açıklama neden ?_oluyor ? sebep neden sonuc onlar gelınce veya sımdı söylersen ona göre yorum daha iyi yapabiliriz şimdi hiç bi fikir üretemiyorum..

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
bu konuda haklısınız. parfüm firması.
lakin parfüm şişeside biraz garip durunca size hakverdim.
anlaşılamayacağını düşünemedim açıkçası

docker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
buradaki espri ne anlamadım açıkcası

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Açıkçası ben ilk baktığım anda; bu bir müzik ödülü diye düşündüm. :S

Ayrıca kadının elinde ki eldivende parfümle çok tezat duruyor. Bence daha çok zerafet ön planda olsa amacına hizmet edeceği düşüncesindeyim.

Bir bayan olarak size soruyorum. Böyle bir tanıtımla sunulan parfümü alırmıydınız?

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
Hadi ya parfüm he şimdi bunu okuyunca hiç beğenmedim :/ :S nobel ödülü gibi keman şişe hehe:D oraya çok güzel ***y bi bayan resimi parfüm şişesi iğrenç güzel gözükmesi için arkaplan efectler fln çok güzel olurdu bence biraz daha çalışmalısın buunun üzerinde çalışma... siyah arkaplanda hiç olmamıs daha açık renkler kullanmalısın bence.. su damlası gibi püskürtmeyi sesle ilgili bişey yapabilirisn... kolay gelsın..

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
sanırım bayan görselinin değişmesi gerek. genel olarak verilmek istenen anlam oturmuş sanırım... yani slogan ve işlenen görsel uyumlu.
elelştiriler doğrultusunda tekrar değerlendireceğim.
teşekkürler.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Verilen mesaj tam aksine anlaşılmıyor. Parfümle ilgili bir çalışma olduğunu ben en altta ki küçük olan yazılardan anladım. Eğer onlar yazılı olmasaydı bunun kesinlikle bir müzik ödülü olduğunu düşünüdüm.

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
İğrenç bir şişe yaaa :D

teşekkürler.
çok faydalı bir yorum getirmişsiniz.

baştan açıklama getirmek gerikirdi konuya.
belli bir çerçevede çalışmak zorundayım.
müşteri bu benim yorumum. bu mantıkta bir çalışma istediğini söyleyince böyle bir fikir uyandı kafamda.
genel hatları ile böyle bir şey çıkardım.
belki şişe değişebilir. yada kemancı görseli çıkarılabilir. ama siz olsanız bu slogana nasıl bir uygulama ortaya koyardınız.
ama bitmiş değil. eksiği tabiki var. sadece istenilen slogan yada fikir açısından başka bir kompozisyon düşünemedim.
saygılar.

savasg

🌟Usta Tasarımcı🌟
Değerli Meslektaşım

Aslında ana fikir güzel fakat ana fikiri destekleyen yardımcı fikir olmadığı için sanki kopuk gibi duruyor.

Çalışma güzel renk uyumu güzel karakter seçimi ve yerleştirmeye diyecek yok.

deryakrcp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eminecik emeğine saygı duymakla beraber çalışmanın hoş olmadığını söylemek istiyorum. Parfüm şişesi daha hoş ve zarif olabilirdi. Bordo yazı ayrıca iyi durmuyor. Zemin rengi hoş değil. Tamamen farklı bir çalışma yapmalısın bence. Çalışma tamamen eksik gözüküyor. Bence en iyi ve en kısa çözüm tamamen farklı düşünüp farklı bir çalışma hazırlamak...

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
teşekkürler arkadaşlar.
çıkamadığım dar bir çerçeve var.
konuşuncada sivri dilli oluyoruz müşteriye karşı.
uğraşıyoruz bakalım. eleştirilerinizi değerlendiriyorum.
saygılar...

docker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkürler.
çok faydalı bir yorum getirmişsiniz.

baştan açıklama getirmek gerikirdi konuya.
belli bir çerçevede çalışmak zorundayım.
müşteri bu benim yorumum. bu mantıkta bir çalışma istediğini söyleyince böyle bir fikir uyandı kafamda.
genel hatları ile böyle bir şey çıkardım.
belki şişe değişebilir. yada kemancı görseli çıkarılabilir. ama siz olsanız bu slogana nasıl bir uygulama ortaya koyardınız.
ama bitmiş değil. eksiği tabiki var. sadece istenilen slogan yada fikir açısından başka bir kompozisyon düşünemedim.
saygılar.

ben bu afişteki espriyi anlamamıştım ama müşretinin böyle birşey istediğini söylüyorsun. garip müşteriler var tabi işi tasarımcıya bırakmayan.

şimdi benim anladığım, müşteri bu parfümü bir keman sonatasinin koku olarak yorumu, yani huzur verici bir muzigin kokuya dönüştürülmüş hali olarak pazarlamak istiyor yanlış mıyım ?

eğer öyleyse realistic bir fotoğraf çalışması yerine biraz daha fantastik şeyler yapılabilir. ser arkaplan üstünde yer yer vectorel cizimler, notalarla kokunun bir yerde karışması gibi. şu anda aklıma gelen bu ama komposizyon olarak tam oturmuş bir fikir bulursam yollarım pm yoluyla..

pittrice

🌱Yeni Üye🌱
Bence parfüm şişesinin tasarımında da bir gariplik var ama en büyük sorun arkadaşların da dediği gibi konuya tezat bir grafiğin olması. Slogan ve resim bana parfümü çağrıştırmadı açıkçası. Teorik olarak biraz bakarsan anlarsın fakat, yoldan geçen biri gördüğü anda anlamalı mesajı. Çalışmalarını bu doğrultuda hazırlarsan daha iyi sonuçlar alırsın. Kolay gelsin.