Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Afiş tasarımı...yorum? Anadolu Gençlik Derneği İnegöl Temsilciliği

yildizimyildiz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
afis201.jpg

Nasıl olmuş? :rofl:

Yorumlarınızı merakla bekliyorum.

Benzer konular

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
hoş görünüyor aslında ama vektör çok yer kaplamıs birde konuya uygun olmamıs daha sade ve sık birşey olmalı pembe zeminde konuya pek yakısmamıs sanki renk değişirse daha uygun olabilir :) yazılar çıkmadan önce zemin rengini gördüm kesin çocuklarla ilgilidir vb. diye düşündüm :) yanlıs düşünmüşüm emeginize sağlık başarılar

narsist.

🏆Pro Tasarımcı🏆
emeğine sağlık acaba vektörü paylaşabilirmisin :)

narsist.

🏆Pro Tasarımcı🏆
ikiside güzel :) emeğine sağlık

tombi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşım ellah ne yahu Allah olmasın o :wink:
sübhanallah gibi ...

larana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Siz bir kaç tane daha kitap karıştırın bence çünkü bana da yazım hatası var gibi geldi. Arapça bilmediğimden emin de değilim.
Çocuklara daha çocukça bir şey de hazırlayabilirdiniz. Açıkçası buradaki yazılara onlar değil yetişkinler güler daha çok. Kaç yaş grubuna hitap edeceksiniz bilmiyorum ama bu çalışma vasat. Çocuklara göre değil.

uguruzuncelebi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel ve bana kalırsa anlamlı olmuş ( kullanılan vektör ilgi çekici )

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yazım yanlışlıkları ile ilgili şeyler söylenmiş genelde. Bu konudaki görüşümü aktarmak istiyorum. Bu tip arapça ifadeler latince kranskrip edildiği zaman iki türlü de yazıldığı oluyor. Türkiye' de bu konu ile ilgili iki farklı görüş olduğunu biliyorum. Bence her ikiside doğru. Anlamda bir hataya sebep olacağını sanmıyorum.

Grafik olarak yorumlamaya gelince. Bence gayet hoş olmuş ama ne amaçla hazırlandığını tam olarak anlayamadım. Çocuklar için öğretici afiş sanırım. Eğer öyleyse temel bazı kavramların ezberletilmesine yöneliktir diye tahmin ediyorum. Bu şekilde olursa şayet gayet başarılı bir çalışma olmuş tebrik ederim.

yildizimyildiz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yazım yanlışlıkları ile ilgili şeyler söylenmiş genelde. Bu konudaki görüşümü aktarmak istiyorum. Bu tip arapça ifadeler latince kranskrip edildiği zaman iki türlü de yazıldığı oluyor. Türkiye' de bu konu ile ilgili iki farklı görüş olduğunu biliyorum. Bence her ikiside doğru. Anlamda bir hataya sebep olacağını sanmıyorum.

Grafik olarak yorumlamaya gelince. Bence gayet hoş olmuş ama ne amaçla hazırlandığını tam olarak anlayamadım. Çocuklar için öğretici afiş sanırım. Eğer öyleyse temel bazı kavramların ezberletilmesine yöneliktir diye tahmin ediyorum. Bu şekilde olursa şayet gayet başarılı bir çalışma olmuş tebrik ederim.

.bu güzel yorumunuzdan dolayı teşekkür ederim.

yildizimyildiz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Siz bir kaç tane daha kitap karıştırın bence çünkü bana da yazım hatası var gibi geldi. Arapça bilmediğimden emin de değilim.
Çocuklara daha çocukça bir şey de hazırlayabilirdiniz. Açıkçası buradaki yazılara onlar değil yetişkinler güler daha çok. Kaç yaş grubuna hitap edeceksiniz bilmiyorum ama bu çalışma vasat. Çocuklara göre değil.

Senin Dinini bilmiyorum ama ben Müslümanım Elhamdülillah.Ve bu afişide Müslüman Kardeşlerime hazırladım. Bir Müslümanın hangi durumlarda ne söyleyeceklerini öğretmek için.